Andrea Kiewel “Fernsehgarten”da evlenmek istiyor

semaver

New member

Andrea Kiewel erkek arkadaşını mümkün olduğunca gözlerden uzak tutuyor. Ancak şimdi sunucunun canlı yayını sırasında aklına bir fikir geldi.

“Aşk havada” sloganı “ZDF-Fernsehgarten”daydı. Pazar öğleden sonra Andrea Kiewel'in sunduğu müzik şovu tamamen aşk ve düğünlerle ilgiliydi. Çok sayıda pop yıldızının yanı sıra, üç gelin çifti de ZDF formatında yer aldı ve şov boyunca tekrar tekrar birbirleriyle yarışmak zorunda kaldılar. Kazanan çifte hediye olarak balayı verildi.

20 yıl önce Sarah Connor ve Marc Terenzi'nin düğününü planlayan düğün planlayıcısı Frank Matthée de “ZDF-Fernsehgarten”ın konuğuydu. Andrea Kiewel, onunla ilişki durumu hakkında konuştu, ancak her şeyden önce düğün kutlamalarındaki güncel trend hakkında konuştu. 56 yaşındaki kişi, “Her gelin ve damat bunu kendi zevkine göre yapmalı,” dedi.

Ancak, giderek daha fazla çift 40 ila 60 kişilik daha küçük gruplar halinde kutlama yapıyor, ancak yine de çok para harcıyor. Sunucu “40 ila 60 küçük mü?” diye sordu ve şöyle dedi: “Artık 60 kişiyi tanımıyorum bile.” Ama sonra Andrea Kiewel'in aklına bir fikir geldi: “'Fernsehgarten'ı davet edebilirim.” Seyirciler alkışladı.

Sunucunun kendisi bile bu öneriden çok etkilenmişti. “Bakın! Şimdi bir anlaşma yapıyoruz,” dedi hayranlarının ona taktığı adla Kiwi. “Bu hayatta bir daha evlenirsem […] ve ben hala televizyon bahçıvanıyım, o zaman bunu yaparım ve bana güvenin!” İzleyiciler, Frank Matthée de dahil olmak üzere coşkuluydu: “Harika, ben de varım, çok isterim.”

Andrea Kiewel'in ilk düğünü olmayacaktı. “Saymayı bıraktım,” diye şaka yaptı. 59 yaşındaki Kiewel daha önce iki kez evlendi. Sunucu ilk evliliğini 1990'ların sonlarında kutladı. 1999'dan 2001'e kadar resmen Gerrit Brinkhaus ile evlendi. 2004'te bu kez yönetmen Theo Naumann ile birlikte sunağa adım attı. Üç yıl sonra çift boşandıklarını duyurdu.

Bugün Andrea Kiewel tekrar bir ilişki içinde, ancak evli değil. Peki sunucu gerçekten “ZDF-Fernsehgarten”da evlenir mi? Aslında, 59 yaşındaki sunucu ilişkisini mümkün olduğunca kamuoyunun gözünden uzak tutuyor. Partnerinin adı bile bilinmiyor. Tek bildiğimiz, bir İsrailliyle ilişkisi olduğu ve çiftin Tel Aviv'de birlikte yaşadığı.