Anhalt Prensi Frédéric yaralandı

semaver

New member
Frédéric Prinz von Anhalt’a yepyeni Rolls-Royce’uyla başka bir araba çarptı. İnternetten bildirdiği için parmağının bir kısmını kaybetmiş.

Frédéric Prinz von Anhalt Pazartesi günü telefonla t-online’a ulaştığında, “Arabayı gerçekten dört gözle bekliyordum,” dedi. 79 yaşındaki Noel’de büyük bir dileği yerine getirdi ve karısı Zsa Zsa Gabor’un ölümünden sonra ilk kez bir Phantom Drophead Coupé satın aldı. Rolls-Royce Cabrio’nun değeri: 450.000 Euro’dan fazla. Ancak aldıktan kısa bir süre sonra araba hurdaya döndü. Beverly Hills’te bir gezinti sırasında, Amerikalı kendi seçimiyle bir kazaya karıştı.

Frédéric von Anhalt’a göre, başka bir araba geçiş hakkını görmezden geldi ve sürücü tarafına çarptı. 79 yaşındaki hastaneye kaldırıldı ve acil ameliyat edilmesi gerekti. Çarpışma elini o kadar kötü yaraladı ki sağ yüzük parmağının bir kısmını kaybetti. Von Anhalt, “Doktorlar dikiş yapabilmek için kemik parçalarını çıkarmak zorunda kaldılar” dedi. Omuz da çıkıktı. Üç gün hastanede kalması gerekti ve eli ağır bir şekilde sargılı olarak taburcu edildi.

Ameliyattan sonra Frédéric Prinz von Anhalt.
Ameliyattan sonra Frédéric Prinz von Anhalt.

Ameliyattan sonra Frédéric Prinz von Anhalt. (Kaynak: Anhalt Prensi Frédéric)

Evlat edindiği altı oğluyla teması yok

79 yaşındaki eve döndüğünde, “elini düzgün kullanamadığı veya kolunu düzgün hareket ettiremediği” için şimdi bir hemşire tarafından destekleniyor. Giyinmek için yardıma ihtiyacı var. Frédéric von Anhalt, evlatlık aldığı altı oğluna güvenemez. Hiçbiriyle teması yok. Dul kadın, “Bir milyon versem belki bir şeyler yaparlar ama benimle ilgilenmiyorlar” diye yakınıyor.

Bunu kabullendi ama vazgeçmek istemiyor. Von Anhalt t-online’a “Dokuz kocası olan Zsa Zsa her zaman ‘Doğru eşi bulana kadar evlen’ derdi ve ben de bunu evlat edinmelerde yapıyorum” dedi. Aklında şimdiden bazı adaylar var. Listenin başında: Heidi Klum ve kocası Tom Kaulitz.

Frédéric von Anhalt da yaralarının onu üzmesine izin vermeyecek. Salı günü Altın Küre Ödülleri’nde kırmızı halıda bir bandaj ve takım elbise ile yürüyecek. Onun Rolls-Royce’u ise şimdilik garajda kalmak zorunda. Sol tarafın tamamı hasar görmüş, onarım yine çok pahalıya mal olacak. Ama sonra tekrar direksiyona geçmek istiyor. 79 yaşındaki sürücü, “Sonuna kadar sürüyorum” diye açıklıyor.