ARD yıldızı Milan Marcus sıra dışı bir çocukluktan bahsediyor

semaver

New member

Oyuncu şu anda “Sturm der Liebe”de izlenebilir. Ancak Milan Marcus'un t-online'da açıkladığı gibi kendi hayatı da bir pembe diziye benziyordu.

“St. Angela” ve “A Case for Two” gibi dizilerden tanınan tiyatro ve televizyon yıldızı Sabine Marcus'un oğlu olan Milan Marcus, oyunculukla küçük yaşlarda tanıştı. Zaten çocukluğunda televizyon kameralarının önündeydi ve gençliğinde ARD dizisi “Yasak Aşk”ta rol aldı. 2004'ten 2008'e kadar Constantin von Lahnstein olarak göründü ve sonraki yıllarda konuk oyuncu olarak tekrar tekrar geri döndü.

Ocak ayının sonunda Milan Marcus, “Sturm der Liebe” adlı telenovela ile ARD'ye geri dönüşünü kutladı. Şoför Tom Dammann olarak kraliyet sarayını ve her şeyden önce Alexandra Schwarzbach'ın hayatını sarsıyor.

37 yaşındaki oyuncu, ne pembe dizilerdeki, ne de kendi hayatındaki dramaları sevmeye yabancı değil. T-online'a verdiği bir röportajda “Skandal bir ilişkinin çocuğuyum” diyor ve şöyle açıklıyor: “Babam, annemin lisede Almanca öğretmeniydi; gerçek bir pembe dizi hikayesi.”

“Alışılmadık derecede uzun büyüdüm”

Aktör, 18 yaşındayken “onu kısaca tanıdığını” söyledi. Doğduğunda henüz reşit olan annesiyle ilişkisi de zordu. Milan Marcus, “Oldukça alışılmadık bir şekilde büyüdüm ve nesnel olarak konuşursak, ideal düzeyde değil” diyor. Çocukluğunda önce koruyucu ailenin yanına, ardından büyükanne ve büyükbabasının yanına gitti; “Çoğu zaman oradaydım, sonra amcamın yanına, ardından da bir yıl Amerika'da değişim öğrencisi olarak kaldım.”

17 yaşındayken “Verbotene Liebe” tarafından işe alındı ve kendi parasını kazandı. Milan Marcus, “Liseyi bitirirken ilk daireme taşındım” diyor. Bağımsızlığın her zaman hayatında önemli bir faktör olduğunu vurguluyor, “ancak biyografisiyle her şeyin kendi kendine çalışacağının garanti edilmesi gerekiyordu” diye vurguluyor.

Zorlu çocukluğuna rağmen Milan Marcus kendi ailesini kurmayı hayal edebiliyor. Şu anda bekar olan 37 yaşındaki oyuncu, “Eğer durum buna izin verirse” diyor. Ancak bu, “başlı başına benim yaşam hedeflerimden biri değil. Çocuklar güzel olabilir ama onlarsız da aynı derecede güzel olabilir.” Milan Marcus'un “Yasak Aşk” setinde kime aşık olduğunu buradan okuyabilirsiniz.