Aslı Bekiroğlu: Üretimciler ‘kilo ver’ diyor

Beykozlu

New member
‘Benim takıntım yok ancak…’

Oyuncu Aslı Bekiroğlu evvelki gün Bebek’te görüntülendi. Oyuncu, “Yeni bir projeniz var mı?” sorusuna şu cevabı verdi: “Bandırma Füze Kulübü sinemasının çekimleri başladı. Takım bugün sete çıktı ben de yarın. Yürüyüş yapmak, kahve içmek ve yemek yemek haricinde diğer bir şey yapmıyorum. Yemek yapmayı da bilmiyorum.” Bekiroğlu, kilo konusunda takıntısı olmadığını da söz etti: “Benim takıntım yok lakin yapımcıların oluyor. ‘Kilo ver’ diyorlar.” (Behlül AYDIN)

Yalnızca erkadaşız

Oyuncu Melisa Döngel’in Fenerbahçeli futbolcu Jose Sosa ile aşk yaşadığı sav edilmişti. Döngel, Sosa ile bir arkadaş ortamında tanıştığını doğruladı lakin ortalarında bağlantı olmadığını söylemiş oldu: “Fenerbahçe’nin maçlarına sık sık gidiyorum. Jose Sosa ile daha evvel bir arkadaş ortamında tanışmıştık. Geçen gece de bir yerde denk geldik. Kendisi benim arkadaşım.”

Uğurlu sayım 13

Ozan Doğulu, evvelki akşam Fine Bomonti isimli yerde sahne aldı. 90’ların sevilen pop yapıtlarını çalan Doğulu, Türkiye turnesine başlayacağını söylemiş oldu. Ünlü müzisyenin, kolundaki roma sayısıyla 13 yazılı dövmesi dikkat çekti. Bu sayının Doğulu’nun uğuru olduğu öğrenildi. (Sayit DURMAZ)

13. konser

Tan Taşçı, 13’üncü Harbiye Açıkhava konserini yağmur altında gerçekleştirdi. Sanatçı bir daha kapalı gişe bir performansa imza attı. Tan Taşçı, Harbiye Açıkhava konserlerine devam ediyor. Taşçı, evvelki akşam birebir yerdeki 13’üncü performansını gerçekleştirdi. Sahnede 3 saat kalan Taşçı, yağmur altında müziklerini seslendirdi. Bayhan Yapım izleyicilere şemsiye ve yağmurluk dağıttı. Sanatçı ayrıyeten 13’te 13 yaparak bir daha kapalı gişe bir konsere imza attı. Tan Taşçı’yı izlemeye gelenler içinde Burak Altay, Oya Ünal ve Hikaye Gürman vardı. Müzikçi, bu 12-13-14 Kasım’daki “Söz&Müzik: Tan Taşçı” konserleriyle kapanışı yapacak. Taşçı, 16 konser ile Harbiye’de bir rekoru kırmış olacak. (Sayit DURMAZ)

Seyirci seçti

“Aykut Enişte 2” için geri sayım başladı. Cem Gelinoğlu ve Melis Babadağ’ın başrolü paylaştığı sinema, 3 Aralık’ta vizyona girecek. Birinci tanıtımı yayınlanan sinemanın afişi de belirlendi. Afişi, toplumsal medyada gerçekleştirilen oylama kararında seyirciler seçti. Üretimini BKM’nin, direktörlüğünü Onur Bilgetay’ın üstlendiği “Aykut Enişte 2”, Gülşah’la evlenmek üzereyken eski ‘enişte’ Talat’ın ortaya çıkmasıyla ne yapacağını şaşıran Aykut’un öyküsünü beyazperdeye taşıyacak.

‘en seksi’ seçilmeme eşim de şaşırdı

People mecmuası, ABD’li oyuncu Paul Rudd’u “yaşayan en seksi erkek” seçti. “Friends” dizisinin akabinde “Ant-Man” sinemasıyla yıldızı parlayan 52 yaşındaki Rudd, bu unvanın kendisini şaşırttığını esprili bir açıklamayla lisana getirdi: “İnsanların bunun için seçildiğimi duyduklarında ‘Ne?’ diyeceklerini bilecek kadar farkındalığım var. Bu düzmece bir alçakgönüllülük değil. Bunu bendilk evvel alması gereken epey insan var.” Oyuncu, eşinin reaksiyonunu de şu biçimde anlattı: “Şaşkındı. Biraz kıkırdama ve şoktan daha sonra ‘Ah hakikat seçim’ dedi. Ve bu epeyce tatlıydı. Tahminen doğruyu söylemiyordu fakat ne diyecekti ki?”