Barbara Schöneberger çıplak görünümler ve utanç verici TV kazaları hakkında konuşuyor

semaver

New member

Utanç verici TV hataları mı? Barbara Schöneberger için daha kötü şeyler de var. Sunucu, hataları konusunda açık sözlü olmasıyla biliniyor. Bu da bir istisna değildi.

Barbara Schöneberger eğlenceli tavırlarıyla tanınır. Ancak televizyon sunucusunun şimdi “Mit den Waffeln einer Frau” adlı podcast'inde açıkladığı gibi, kariyerinin başında zor anların üstesinden gelmek zorunda kalmıştı. 50 yaşındaki sunucu 1998'deki utanç verici bir görünümünü hatırlıyor. O zamanlar, yayıncı DSF'de (şimdiki adıyla Sport1) “Tie Break” adlı şovu sunuyordu.

İstasyon, “Harald Schmidt Show”a çıktıktan sonra Schöneberger'i işe aldı. Sunucu Harald Schmidt genç meslektaşına karşı coşkuluydu ve Schöneberger'in kendi şovunu yapması gerektiğini söyledi – Sport1 bu fırsatı değerlendirdi. İstasyon ayrıca, 30. yıl dönümü için yeniden dolaşıma soktuğu klipleri ifşa etmesi için yeni sunucusunu işe aldı.

Ancak düzenli işi olan tenis sunuculuğu Schöneberger'in en büyük engeli haline geldi. “O zamanlar tenis hakkında hiçbir fikrim yoktu. Ama kimse bunu bilmiyordu,” dedi Schöneberger spor sunucusu olarak ilk görevleri hakkında. Bu bilgi eksikliği, tenis oyuncusu Yevgeny Kafelnikov ile bir röportaj durumunu uygun şekilde idare edememesi ve başarısız olması anlamına geliyordu: “Hiçbirini tanımıyordum. Yevgeny Kafelnikov'la az önce oynadığı maç hakkında röportaj yapmam gerekiyordu. Ama ona ne soracağımı bilmiyordum.”

İlk yayınından sonra, izleyici tepkisinin olumsuz olduğu söylendi. Schöneberger'e göre, istasyona çok sayıda şikayet geldi. Patronu onu hemen programdan çıkardı. “Şunu söyledi: 'Bunu yapamazsın,'” diye devam etti Schöneberger podcast'inde. Bu an, o zamanlar 25 yaşında olan sunucu için bir şoktu: “Birisi kulağıma geri saydı: 3 – 2 – 1. Ve ben de oradaydım ve ne söyleyeceğimi bilmiyordum.”

Bu utanç verici olaya rağmen Schöneberger televizyon sektöründe kendini kanıtlamayı başardı. Bugün, Almanya'nın en tanınmış televizyon yüzlerinden biri. “Mit den Waffeln einer Frau” adlı podcast, kariyerinin başlangıcı ve zorlukları hakkında içgörüler sunuyor ve başarılı insanların bile başarısızlıkla başa çıkmayı öğrenmesi gerektiğini gösteriyor.