Bill Kaulitz, ABD’li bir realite yıldızı hakkında övgüler yağdırıyor: “Tamamen aşık”

semaver

New member

Bill Kaulitz aşık oldu – ama şimdiye kadar sadece uzaktan. Tokio Hotel şarkıcısı, podcast’inde bir kubbe şovu adayı hakkında övgüler yağdırdığını açıkladı.

Tokio Hotel solisti Bill Kaulitz, “Kaulitz Hills – Senf aus Hollywood” adlı podcast’inde ikiz kardeşi Tom’a bir realite yıldızına bayıldığını söylüyor. Yani Netflix flört programı “Aşk kördür” ile tanınan Cole Barnett.

33 yaşındaki yeni bölümde “Dün gerçekten harika bir Noel hediyesi aldım” diyor. “Çok özel bir şey. Çünkü bu benim aşkımdan.” Ardından, ünlülerin mesajlarını para karşılığında satın alabileceğiniz Cameo platformunda bir arkadaşının kendisi için sipariş ettiği bir video mesajını oynatır.

Bill, “Cole’a tamamen aşıktı” dedi. Arkadaşı da kamera hücresi mesajı için brifingde bunu yazdı. 27 yaşındaki Cole, videosunda detay vermedi, sadece şarkıcıya Mutlu Noeller diledi ve hayranı olduğu için ona teşekkür etti. Şarkıcı, podcast’te Cole’un “gizlice eşcinsel” olduğuna dair Bill için açık bir işaret olduğunu söyledi. “Böyle bir bilgiyi alan herhangi bir heteroseksüel erkek buna kısaca yanıt verirdi” diyor.

Bill, aşkını gösteriden sonra ortaya çıkan eski ABD’li bekar Colton Underwood ile karşılaştırır. Cole’un “Aşk kördür” partnerinden dramatik bir şekilde ayrıldığını ve tıpkı eski Bachelor gibi çok dindar olduğunu savunuyor.

Kaulitz flört hücumuna başlamak istiyor

Kaulitz şimdi şansını realite yıldızıyla denemek istiyor ve video mesajı için Instagram’a şimdiden teşekkür etti. Barnett ayrıca, “Vay canına! Beğendiğine sevindim!”

Kaulitz ikizleri, Bill’in konuşmayı artık nasıl “flört düzeyine” taşıyabileceğini tartışmaya devam ediyor. Tom, ağabeyini takipçi olarak karşımıza çıkmakla suçlarken Bill, Cole Barnett’i bir içki içmeye çıkarmaya kararlıdır.