Bir bakışta bu IBES sezonunun en büyük heyecanı

semaver

New member
“Ben Bir Ünlüyüm, Beni Buradan Çıkarın!” bu yıl kampın içinde ve çevresinde sunacak çok şeyi vardı. Patlayıcılara gerçekten ne sebep oldu?

Bir bakışta en önemli şeyler

“Ben Ünlüyüm – Beni Buradan Çıkarın!” dizisinin 16. sezonu. izleyicilere en iyi çöp eğlencesini sundu. Ancak seyirciler sadece arkalarına yaslanıp dramaların tadını çıkarmazlar. Hararetle tartışılıyor: kim gerçek, kim sahte? İki hafta boyunca tacı kim kazandı ve kim kaçırdı? Ve: Bağlılık ve sadakatsizlik nedir?

Bir bakışta orman kampında en çok tartışılan olaylar:

Tessa vs Cecilia

Zaten orman kampında uyum ve barış kıt. Ancak iki aday, kamp nimetinin günlerce çarpıtılmasını sağladı: Kamptan üçüncü olarak ayrılmak zorunda kalan Tessa Bergmeier ve 13. günde ayrılan Cecilia Asoro, birkaç kez çatıştı. Normal konuşmalar ve tartışma girişimleri, “Almanya’nın bir sonraki top modeli” şöhreti ve flört şovu adayı ile defalarca sözlü tartışmalarla sonuçlandı.

“Ne yaydığının farkında bile değilsin, Cecilia!” – “Tessa, belki daha iyi düşün!” – “Burada hiç düşünemeyen sensin!”. Kadınlar tekrar tekrar birbirlerine saldırdı.

Tessa Bergmeier ve Cecilia Asoro anlaşamıyor.
Tessa Bergmeier ve Cecilia Asoro anlaşamıyor.

Tessa Bergmeier ve Cecilia Asoro anlaşamıyor. (Kaynak: RTL)

Silah arkadaşları için bile çok fazlaydı. Kendi ifadesine göre “uyumlu bir insan” olan Djamila Rowe, kampta barış diledi. İkisi arasındaki başka bir tartışmanın ardından, “Bunun bugün çözülmesi gerektiğini söylemeliyim. Burada olduğum birkaç gün boyunca hala stresim devam ederse, bu işe yaramaz” dedi. Rowe’a göre, “akşamları kuşlardan daha yüksek” ve “kurbağalardan daha yüksek” idi.

Kısa mesaj hizmeti Twitter’da iki kamp oluştu. Bir taraf Tessa Bergmeier’i destekledi: “Tessa barışçıl bir sohbet arıyor ve Cecilia’nın yeniden tuzu kışkırtması gerekiyor,” diye yazdı bir kullanıcı. İkinci bir tweet’te şöyle yazıyordu: “Cecilia, Tessa’nın sözünü kesip kışkırtıyor, o kadar hesaplı ki, tüm sempati noktalarımı yok ediyor.”

Diğerleri Cecilia Asoro’ya çok daha fazla sempati duyuyordu. “Tessa’nın eleştiri yeteneği yok.” Veya: “Cecilia sakin ve arkadaş canlısı, sıfır agresif. Çığlık atan ve ağlayan tek kişi Tessa,” dedi diğer kullanıcılar.

Gömülü içerik simge resmi

Göm

Verena Kerth’den mükemmele yakın evlilik teklifi

Aslında iç açıcı ve romantik – ama tüm izleyiciler gerçekten mutlu olamaz. Sebep: Neredeyse fazla sahnelenmiş görünüyordu. “Bir ilişkileri olduğuna inanıyorum, birbirlerini sevdiklerine inanıyorum – ama bu uygulama, insanlar, hadi şimdi,” dedi realite yıldızı Danni Büchner sonraki gösteri “The Hour After” da. Xenia von Sachsen ona katıldı ve şüpheyle şöyle dedi: “Bilmiyorum, satın almayacağım.” O akşam üçüncü konuk olan eski orman kampı katılımcısı Manuel Flickinger tüylerinin diken diken olduğunu söyledi: “Bunun tamamen romantik olduğunu düşündüm.”