“Blitz” sunucusu bugün böyle görünüyor

semaver

New member
2007’de Bettina Cramer son kez “Blitz”in moderatörlüğünü yaptı. Bundan sonra yıldız dergisi durduruldu. Sunucu o zamandan beri böyle değişti.

1990’ların sonunda yeni bir tabloid dergisi sahneye çıktı: Sat.1, programına “Blitz” i getirdi. İlk bölümlerin moderatörlüğünü diğerlerinin yanı sıra Monica Lierhaus ve daha sonra Caroline Beil ve Jessica Witte-Winter yaptı.

2004 yılında Bettina Cramer geldi ve ana moderasyonu devraldı. 2007’de “Blitz” yayından kaldırılana kadar üç yıl format için kamera karşısına geçti. Star dergisinin sonu, Bettina Cramer’in de sonu demekti. O zamanlar 38 yaşında olan ilk önce kendini özel hayatına adadı.

2004 yılında Bettina Cramer devraldı Şimşek-ılımlılık.
2004 yılında Bettina Cramer devraldı Şimşek-ılımlılık.

2004 yılında, Bettina Cramer “Blitz” moderatörlüğünü devraldı. (Kaynak: POP-EYE/Rafalk)

2009 yılında sunum yapan kişi ikizlerin annesi oldu. TV kariyeri onu arka plana attı. Bild gazetesine verdiği demeçte, “Diğer tüm anneler gibi ben de iş ve aile arasındaki dengeyi kurmak zorundaydım. İkizlerim ‘Blitz’ moderasyonumdan sonra geldiğinde ben de çocuklarım için orada olmak istedim” dedi. .

Bettina Cramer artık televizyonda görünmüyordu. Bunun yerine kolaylaştırıcılık bilgisini başkalarına aktardı ve yöneticiler için, özellikle de kadın yöneticiler için iletişim eğitmeni olarak çalıştı.

15 yıl sonra televizyon geri dönüyor

Ama şimdi Bettina Cramer yeniden ekranda beliriyor. Son “Blitz” bölümünün üzerinden 15 yıl geçti. İkizleri artık genç ve “oldukça bağımsız”. Ve böylece moderatör televizyona geri adım atmaya cesaret eder.

Bettina Cramer şimdi Servus TV'de moderatörlük yapıyor.
Bettina Cramer şimdi Servus TV'de moderatörlük yapıyor.

Bettina Cramer şimdi Servus TV’de moderatörlük yapıyor. (Kaynak: IMAGO/Frederic Kern)

53 yaşındaki oyuncu, ServusTV’de “Guten Abend Deutschland”ın yeni yüzü. Max Oppel ile birlikte akşam dergisi için neredeyse her gün saat 18:10’da kamera karşısına geçiyor. Bettina Cramer, 9 Ocak’ta prömiyerini ve onunla birlikte TV’ye geri dönüşünü kutladı.