Bu üç genç yetenek profesyonel sözleşmeler alıyor

Beykozlu

New memberFC Bayern Münih Almanya'nın en başarılı kulübüdür. Haber şeridimizde rekor şampiyonlarıyla ilgili tüm önemli haberleri bulacaksınız.

Bir bakışta en önemli şeyler

Profesyonel sözleşmeler: FC Bayern üç genç yıldızla sözleşme imzaladı


FC Bayern, üç genç futbolcuya profesyonel sözleşme imzaladı. Alman rekor şampiyonlarının çarşamba günü açıkladığı gibi, Lovro Zvonarek ve Adam Aznou Haziran 2027'ye kadar, Aseko Nkili ise Haziran 2026'ya kadar sözleşme imzaladı.


Üç genç de 2022 yazında Münih gençlik departmanına katıldı; Orta saha oyuncusu Zvonarek bu sezon profesyoneller adına dört maça çıktı ve hatta Wolfsburg'a karşı alınan 2-0'lık galibiyette bir gol bile attı. Bu sezon üçlü, çoğunlukla bölgesel ligdeki Bayern amatörleriyle aktifti.


Bayern'in sportif direktörü Christoph Freund şunları söyledi: “Artık bir kez daha üç yeteneğe profesyonel sözleşmeler verebilmemiz, FC Bayern Kampüsümüzdeki çalışmaların göstergesidir. Profesyonellere mümkün olan en yüksek geçirgenliği sağlamak bizim felsefemizdir, çünkü bu bir FC Bayern için çok önemli bir yapı taşı, mutlak en üst seviye için yetenek geliştirmek. Üçünü bir sonraki adımlarında yakından desteklemeye devam edeceğiz.”


Rapor: FC Bayern, Premier Lig yıldızıyla ilgileniyor


FC Bayern Münih, Premier Lig kulübü Manchester United'dan Bruno Fernandes ile ilgileniyor gibi görünüyor. Bu, İngiliz portalı “The Independent” tarafından bildirildi. Buna göre, Portekizli futbolcunun “Kırmızı Şeytanlar”dan giderek daha fazla memnun olmadığı ve Bayern'in transfer şansını değerlendirdiği söyleniyor.


Buna ek olarak, Alman rekor şampiyonlarının, yaz aylarında Manchester'da büyük bir çalkantı yaşanacağı ve bu nedenle mali şartlara uyum sağlamak için para toplamak zorunda kalacakları için İngiliz kulübünün anlaşma yapma isteğinin kokusunu aldıkları söyleniyor. Premier Lig'in kuralları.


Rapora göre Fernandes'in imzalanması, Thomas Tuchel'in tutulması açısından da bir atılımın işareti olabilir. Koç, bu sezon başka bir yaratıcı oyuncuyla sözleşme imzalaması yönünde açıkça çağrıda bulundu. Fernandes bu rol tanımına uyuyordu.


Davies'in yerine İtalya'dan mı gelecek?


FC Bayern yeni sol bek arayışında ilerleme kaydediyor gibi görünüyor. İspanyol “Mundo Deportivo” gazetesinin kısa bir süre önce Bayern'in AC Milan'dan Theo Hernández ile yaz aylarında bir transfer konusunda anlaşması gerektiğini bildirmesinin ardından Sky da bu bilgiyi doğruladı.


Bu doğrultuda halihazırda birçok görüşme yapıldı ve Hernández'in değişime hazır olduğu söyleniyor. Görünüşe göre Milan ile Alman rekor şampiyonları arasında henüz bir görüşme yapılmadı. 60 milyon euroluk bonservis bedeli konuşuluyor.


Ayrıca iki önemli nokta var: Bayern'in yeni teknik direktörünün transferde söz sahibi olması gerekiyor ve Fransız milli oyuncu ancak Alphonso Davies Bayern'den ayrılırsa gelebilir. Kanadalı sol bek defalarca Real Madrid'e transferle ilişkilendirildi.


Bayern'li futbolcu yurt dışına kiralık olarak gidiyor


Daniel Peretz büyük olasılıkla FC Bayern'den kiralık olarak ayrılacak. Hafta sonu “Nieuwsblad” gibi Belçika medyası RSC Anderlecht'in Münih'in İsrailli kalecisine olan ilgisinden bahsetti. Artık Sky bir değişikliğin yakın olduğunu bile bildiriyor.