Bu yüzden Martin Semmelrogge henüz Avustralya’da değil

semaver

New member

Yeni orman kampı sezonunun birçok katılımcısı çoktan Avustralya’ya gitti. Ancak aktör Martin Semmelrogge hâlâ Almanya’da.

Şarkıcı Lucas Cordalis çoktan evine ve eşi Daniela Katzenberger’e veda etti. “Ben Bir Ünlüyüm Beni Buradan Çıkarın!” dizisinin yeni sezonunda yer alacak diğer ünlüler yer alacaklar çoktan Avustralya’ya gittiler ve 13 Ocak’ta RTL’de sezonun başlamasını bekliyorlar. Ancak katılımcıların yaklaşık bir buçuk hafta içinde kamp ateşinin etrafında oturması gerekmesine rağmen, bir kişi eksik: aktör Martin Semmelrogge henüz Avustralya gezisine başlamadı. Ama neden?

Bu yüzden Martin Semmelrogge henüz Avustralya’da değil

“Bild” gazetesinden Semmelrogge, “Üretimle ilgili nedenler var” dedi. Ortağı ve basın temsilcisi Regine Prause da bunu doğruladı: “Martin’in refakatçisi olarak uçuyorum. Üretimle ilgili nedenler var. İşe yarayacak, Martin ile her şey biraz daha uzun sürüyor.” RTL ayrıca şunları açıkladı: “Martin Semmelrogge’un geç gelişinin üretimle ilgili nedenleri var.”

Bununla birlikte, gazete haberine göre, gerekli karantinaya uymak için tüm adayların Çarşamba akşamına kadar Avustralya’da olması gerekiyor. Frankfurt’tan Sidney’e uçuş, bağlantıya bağlı olarak 22 ila 40 saat arasında sürebilir. Yani zaman daralıyor.

Bu OnlyFans yıldızı Semmelrogge için yükselebilir

Gazetenin de öğrendiğine göre DSDS adayı ve OnlyFans modeli Melody Haase’nin Salı günü Avustralya’ya gittiği söyleniyor. RTL bu konuda da yorum yapmak istemiyor: “Bu konuda spekülasyona katılmıyoruz” dedi bir sözcü. Bununla birlikte, adayların hasta veya seyahat etmemiş katılımcılar için vekalet etmek üzere bölgeye seyahat etmeleri yıllardır yaygın bir uygulamadır.

Melody Haase’nin son Instagram paylaşımı iki günlük. Bir plaj fotoğrafı hakkında şunları yazdı: “Yeni bir yılı bugün kadar dört gözle beklediğimi hiç sanmıyorum! Şu anda hissettiğim bu apaçık yaşama sevinci için çok minnettarım ve Hepinizle paylaşmak istiyorum.” Son hikaye gönderisi bile modelden yeni bir yaşam belirtisi değil, başka bir kullanıcının yeniden gönderisi. Bu yüzden heyecan verici olmaya devam ediyor.