Cathy Hummels çırılçıplak: “İstediğimi yap”

semaver

New member

Boşanması resmiyet kazandığından, Cathy Hummels yine kurtuluşu hakkında konuşuyor gibi görünüyor. Şimdi aynı. Ancak hareket özgürlüğü şaşırtıcı.

Bekar hayatının tadını çıkarıyor, kendini özgür hissediyor, miras kalan tüm yüklerden kurtulmuş durumda. Cathy Hummels, birkaç haftadır Instagram kanalında bu izlenimi tekrar tekrar veriyor. Futbol profesyoneli Mats Hummels’ten boşanması 19 Aralık’ta resmen sonuçlandı. Eski çifti birbirine bağlayan tek şey, oğulları Ludwig’in ortak bakımı.

Cathy Hummels, boşanmanın açıklandığı gün dört yaşındaki çocukla tatile gitti. 34 yaşındaki, 19 Aralık’ta Instagram’da “Bugün Dubai’ye gidiyorum” diye yazdı. Sadece üç gün sonra, kanalında “Artık ‘bekar Pringle’ım'” şeklinde şaka yaptı. Başka bir gün sonra, Matze Knop ile yaptığı yeni podcast vesilesiyle eski kocasına göz kırparak şunları söyledi: “Merak etme, benim ilk ve tek gerçek Mats’ım olarak kalacaksın.”

İlişki durumunuz şu anda büyük bir rol oynuyor

Boris Becker’de bir kazıya karşı koyamadı, Dubai’de Lilly Becker ile birlikte eğlendiğini vurguladı, kendini neredeyse kışkırtıcı bir şekilde rahatlamış ve rahatlamış olarak sundu – bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan okuyun. Ancak son gönderisi tamamen farklı bir şekilde kışkırtıcı. Çünkü Instagram profilinde artık tamamen çıplak görülebiliyor.

Yakın geçmişin tarzında, ilişki durumu bir kez daha ön plandadır. “Yalnız olduğunda, yalnızsın ve ne istersen yapabilirsin” diye yazıyor. Yalnız olmak, üzgün olmak demektir. Cathy Hummels açıklamasını “Şu anda yalnızım, yalnız değilim, evli değilim, bekarım ve ne istersem onu yapıyorum” sözleriyle bitiriyor.