Emilia Romagna, Mattarella sel basan şehirlerin gönüllüleri ve belediye başkanlarıyla buluşuyor

Abel

New member
Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella, Emilia Romagna’da selden etkilenen yerleri ziyaret ederek belediye başkanları ve gönüllülerle görüştü

İle ilgili Yakup Romeo Yayınlanan 31 Mayıs 2023

cumhurbaşkanı Sergio Mattarella dün etkilenen yerleri ziyaret ettiEmilia Romagna’da selbenimle nerede tanıştı belediye başkanları şehirlerin ve gönüllüler durumu bir an önce normale döndürmek için canla başla çalışan.

Mattarella’nın ziyareti Emilia Romagna’da sel: “Yalnız olmayacaksın”

Gerçekten sıkı bir program, ardından gelen Sergio Mattarella için seçilen günde Emilia Romagna’yı ziyaret. Cumhuriyetin ağır sıkleti indi ForliDaha sonra Apenninler üzerinde uçmak ve daha sonra ulaşmak Modigliananeredeydi Stefano Bonaccini ile görüşme. Sadece Modigliana’da dokunaklı bir olay yaşandı kalabalık banyosu devlet başkanı Forlì ile konuşmak için geri dönmeden önce pek çok vatandaş Mattarella’yı beklerken gönüllüler. “Bu zorlu, zor bir zaman“- beyan etti Mattarella Bölgede birçok yara gördüm. Ve pek çok ev, iş yeri, yol ile ilgili olarak, ortak yaşamı yeniden başlatmak için cesaret ve kararla toparlanmaya ne kadar ihtiyaç olduğunu iyi biliyorum. Devlet ve hükümetin yardımıyla başaracağınızı biliyorum.

Belediye başkanlarıyla görüşme: Mattarella’ya hoş geldiniz

Ve daha sonra Cesena önce Ravenna yeni için gönüllülerle buluşma ve bir durak belediye binası selden en çok etkilenen şehirlerden biri Mattarella bir an durmadı, sonunda son etaba doğru ilerledi. Fayans. İşte ben ile röportaj belediye başkanları sular altında kalan belediyelerin toplantıları (toplam 108). Devlet başkanını ilk vatandaşlar şarkı söyleyerek karşıladı Benim Romagna’mdaha sonra güvence altına almak için Mattarella Devletin bölge lehine sonraki hamlelerinde.