Eric-Maxim Choupo-Moting Bayern sahasında antrenman yaparken görüntülendi

Beykozlu

New member

Säbener Straße'de gizli antrenman: Eski forvet Eric-Maxim Choupo-Moting, Bayern çimlerinde topa vuruyor.

Aslında artık FC Bayern ile sözleşmesi yok. Ancak şimdi eski forvet Eric-Maxim Choupo-Moting, Säbener Straße'de yeniden görüldü. Salı akşamı geç saatlerde sahaya şu anki FCB kıyafetiyle çıktı. Bild'in haberine göre, Hamburglu oyuncu oğluyla birlikte kaleye birkaç top attı. Görünüşe göre oraya özel bir eğitim için gelmişti.

Choupo-Moting'in sözleşmesi dört yılın ardından yaz aylarında feshedildi. Şu ana kadar yeni bir kulüp bulamadı. Bild'in haberine göre menajeri Roger Wittmann yakın zamanda şunları söyledi: “Bu çok iyi, en iyi bir oyuncu ve şimdi kendini yine en iyi takımlardan birinde gösterecek. Yapmayı planladığı şey bu.” Ancak hala cazip bir teklif mevcut.

Choupo-Moting, Paris Saint- German'dan Isar'a geldi, 122 kez rekor şampiyonlar takımında forma giydi ve üç kez Almanya şampiyonluğunu kazandı. Toplamda Bundesliga'da 64 gol attı. Grip nedeniyle son birkaç maçta forma giyememek zorunda kaldı ve taraftarlara sahada veda edemedi. Bunun için hayranlarına Instagram üzerinden videolu mesaj gönderdi. “Beni ve takımı her zaman desteklediğiniz unutulmaz dört yıl için size teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca tüm FC Bayern ekibine ve Säbener'deki veya Allianz Arena'daki tüm çalışanlara da teşekkür etmek istiyorum. Ve tabii ki Birlikte harika vakit geçirdiğim takım arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum, sizi gerçekten özleyeceğim.”

Son haftalarda Serge Gnabry gibi Bayern yıldızlarıyla sosyal ağlarda fotoğraflarda yer aldı. Görünüşe göre 35 yaşındaki oyuncu henüz Münih'e tamamen veda etmedi. Akşamki antrenmanının sadece özel bir zevk mi olduğu, yoksa Bayern yönetiminin onun için hâlâ bir planının olup olmadığı sorusu hala ortada duruyor.