Eski profesyonelin karısı bölge liginin ilk maçında hakaret etti

Beykozlu

New member

Spor açısından Max Kruse'un bölge ligindeki ilk maçı tatmin edici geçti. Eski profesyonel futbolcu saha dışında ciddi bir sonuca varıyor: Görünüşe göre karısına hakaret edilmiş.

Eski futbolcu Max Kruse, profesyonel kariyerinin sona ermesinden yaklaşık altı ay sonra sahalara geri döndü. Geçen hafta sonu forvet, Berlin kulübü BSV Al-Dersimspor'un yedek takımı adına bölge ligindeki ilk maçına çıktı. Spandauer Kickers'ın üçüncü temsilcisiyle oynanan maç 1-1 berabere sona erdi ve golün asistini Kruse yaptı.

Ancak saha dışında işler Kruse için, özellikle de eşi Dilara için pek iyi gitmiyordu. Kruse'nin Instagram hikayesinde duyurduğu gibi hakaretlerin kurbanıydı. 36 yaşındaki oyuncu, arabasına yakıt ikmali yapmak için dururken, bölge ligindeki ilk maçı hakkında düşünmek için zaman ayırdı.

Kruse olumlu bir şekilde başladı: “Aslında her şey gayet yolunda gitti. Aslında eğlenceliydi, hava harikaydı.” Kruse, suni çim saha nedeniyle kalçasında ağrı ve baldırına aldığı darbe nedeniyle “ama genel olarak spor açısından her şeyin yolunda olduğunu düşünüyorum” diye devam etti.

“Umurumda değil”

Ama sonra olumsuz noktaya geliyor: “Bir konuyu tekrar ele almam gerekiyor. Saha içinde ve saha dışında saçma sapan konuşmaların işin bir parçası olduğunu biliyorum ama karımı bu konunun dışında bırakın” diyor. Eşi Dilara da onu neşelendirmek için oradaydı ve hakarete uğradı. Sahadaki hakaretleri kendisi duymadı ancak eşi daha sonra ona videolar gösterdi.

“Bu konuda benim kadar rahat olmayan insanlar var. Bu umurumda değil ama karımı bu işin içine sürüklemene gerek yok” diye talep ediyor. Hayranlarını, “'Siktir Max' falan diye bağırırsanız hepsi benim yüzümden. Ama eşime hakaret edip sonra benimle fotoğraf çektirmek istiyorsunuz” diye eleştiriyor.

“Böyle bir şeyin belden aşağısı olduğunu düşünüyorum, biraz kendinizi sorgulamalısınız, bu sadece işin bir parçası değil. Eğer benden yanaysanız sorun değil, hiç umurumda değil ama karımı bu konunun dışında bırakalım. “, diye Kruse sözlerini bitiriyor.