FC Bayern: Nagelsmann hakem kabinine hücum ediyor: “Bu yumuşatılmış paket!”

Beykozlu

New member

Bayern, Gladbach’a mağlup oldu. Burada çok önemli: erken bir kırmızı kart. Bayern teknik direktörü Nagelsmann, hakemlere sözlü olarak saldırdı – ancak daha sonra hatasını anladı.

Borussia Mönchengladbach’a karşı mağlubiyetin ardından, Bayern teknik direktörü Julian Nagelsmann öfkeyle hakem kabinine baskın düzenledi. Sport1 muhabiri Kerry Hau’ya göre Nagelsmann’ın, Dayot Upamecano’nun Gladbach’ın Alassane Plea’sına hafif bir itişin ardından acil fren için kırmızı kart gördüğü ve ardından soğukkanlılığını kaybettiği maçın sekizinci dakikasından itibaren sahneye baktığı söyleniyor. . “Benimle dalga mı geçiyor?” Nagelsmann hakeme doğru bağırdı. Kısa bir süre sonra kabine döndü ve kükredi: “Bu yumuşatılmış sürü!”

80 dakikadan fazla sayıca üstün olan serinin şampiyonu, korkulan rakipleri Borussia Mönchengladbach’a 2: 3 (1: 1) yenildi. Union Berlin, Pazar günü FC Schalke 04’e karşı kazanırsa, tablodaki liderlik ortadan kalkar.

Nagelsmann, Upamecano’nun sözde acil durum freninin olduğu sahne hakkında Sky’a “Kimse bana bunun kırmızı kart olduğunu söyleyemez. Hakemler de hata yapar, ancak o zaman onların yanında olmalısınız,” dedi.

Nagelsmann geri dönüyor

Maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında 35 yaşındaki oyuncunun sinirleri yatıştı ve kelime seçiminde biraz geri gitti: “Tabii ki karışık alanda üzüldüm ama lütfen her kelimeyi tartmayın. altın terazi. Bu sporda duygular var ve onun yaşadığı şey bu. Söylediğim her şey doğru değil. O yüzden lütfen 18 soru sormayın ve konuyu her başlık sayfasına koymayın lütfen.”

Teknik direktör Twitter’da kullandığı kelimelerden dolayı da benzer şekilde özür diledi: “Duygular sporun bir parçasıdır. Ve kırmızı kart verildiği için maçtan sonra hava atmak zorunda kaldım. Tobias Excuse Welz’in etrafındaki ekip. Ne yazık ki, orada açıkça çok ileri gittim “diye yazdı.

Nagelsmann muhtemelen üstlerinden özür dilemek zorunda değil. Bayern’in sportif direktörü Hasan Salihamidzic üzgündü. Maçtan sonra “Asla kırmızı olmaz” diye azarladı. “Son haftalarda ilk defa dezavantajlı duruma düşmüyoruz. Bugün zaferin doruk noktasıydı!” Ancak kendi ekibini de eleştirdi: “On adamla bile daha fazla ateş ve enerji yakabiliriz!”