FC Bayern: Zoff tırmanıyor: Nagelsmann danışmanı Bayern patronlarıyla çelişiyor

Beykozlu

New member

Şimdi burada kim doğruyu söylüyor? Julian Nagelsmann’ın Bayern’de görevden alınmasıyla ilgili tartışma bir sonraki tura giriyor.

Oliver Kahn, Lothar Matthäus’a karşı – rezonanslı bir düello. Lothar Matthäus, t-online’a özel olarak şunları söylüyor: “Oliver Kahn’ın yalan söylediğini biliyorum.” Neyle ilgili? Eski teknik direktör Julian Nagelsmann ve onun Alman rekor şampiyonlarından ihraç edilmesiyle ilgili. Nagelsmann, Bayern patronlarından öğrendi mi – yoksa basın tarafından bilgilendirildi mi?

Julian Nagelsmann’ın danışmanlık ajansı Sports 360, Sky’ın talebi üzerine yaptığı açıklamada bu konuda net bir görüşe sahip: “Bayern ile herhangi bir temas ve temas girişimi olmadı. Julian Nagelsmann’ın yönetimi, Hasan Salihamidzic ile ilgili medyada yer alan çeşitli söylentilerden sonra bile. isminde.”

Bu ifade, oturup dikkat çekmenizi sağlar. Yani Bayern tüm gerçeği söylemiyor mu? Salihamidzic Bild’de şöyle açıklıyor: “Thomas Tuchel’in taahhüdünü alır almaz Julian’a ulaşmaya çalıştım – bir, iki, üç kez. Sonra yönetimini aradım. Sonra Julian’ı tekrar aradım ve sonra ona ulaştım.”

“Gerçek bu”

Ve devamı: “Oliver Kahn kesinlikle doğru söylemiş. Ben de bunun için elimi ateşe soktum! Basın toplantısında aynen böyle anlatmıştım, çifte geçişte aynen böyle anlatmıştım. ya bunun hakkında konuşmaya devam etmemiz gerektiği için. Bunlar geçerli gerçekler. Gerçek bu!”

Bayern, en iyi oyunda BVB’yi 4-2 yendi ve onları masanın tepesine geri götürdü – ama sonunda kimse bundan bahsetmiyor. Devam eden tek tartışma Nagelsmann’ın görevden alınması. Ve sanki son söz henüz söylenmemiş gibi görünüyor.