Fenomen kız arkadaşını darbeden oyuncu hür

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Fenomen kız arkadaşını darbeden oyuncu hür
Toplumsal medya fenomeni Başak Ermiş’e şiddet uyguladığı sav edilen Can Topçu, emniyetteki sözünün akabinde özgür bırakıldı.

22 yaşındaki Fenomen Başak Ermiş ve üç aydır bir arada olduğu oyuncu 19 yaşındaki Can Topçu, Kağıthane Çeliktepe Mahallesi’ndeki konutta yaşıyordu. Argümana nazaran Can Topçu, arkadaşlarının da bulunduğu konutta Başak Ermiş’in giydiği tayttan rahatsız olarak değiştirmesini istedi. Ermiş, bu isteğe olumlu karşılık vermeyerek oturmaya devam etti.

İsteğinin yerine gelmediğini goren Topçu, Ermiş’i arkadaşlarının yanında yumruklamaya başladı.

Meskende bulunan arkadaşları Ermiş’i kurtarmak istedi fakat bu pek mümkün olmadı. Topçu öfkeyle saldırmaya ve yumruklamaya devam etti. Ermiş, aldığı darbeler kararı bir süre bayıldı. Ayıldığında da eniştesini arayarak “Ölmek istemiyorum, kurtarın beni” diye yardım istedi. Topçu konuttan kaçtı. Eniştesi tarafınca konuttan alınan Başak Ermiş, annesinin konutuna gdolayıldü. Hastanede darp raporu alan Ermiş, polis merkezine giderek şikâyetçi oldu.

GÖZALTI daha sonraSI ÖZGÜR

Alınan bilgiye bakılırsa, toplumsal medya fenomeni kız arkadaşı Başak Ermiş’i öldüresiye dövdüğü ileri sürülen Can Topçu, polis takımlarınca gözaltına alındı.

Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi Bürosu’nda tabir veren Topçu’nun da kendisine tokat atması niçiniyle Ermiş’ten şikayetçi olduğu öğrenildi.

Topçu, emniyetteki süreçlerinin akabinde hür bırakıldı.
Alıntıdır