Gran Turismo 7, Türkçe Menü Takviyesiyle Geliyor

bencede

New member
Gran Turismo 7, Türkçe menü dayanağıyla bir arada PS5 ve PS4 formatlarında satışa sunulacağı tarih Sony tarafınca belirtildi. “Sürükleyici ve heyecanlı bir tecrübe yaşatması ismine, bir öbür PlayStation’a özel oyuna daha Türkçe lisan takviyesi sağlayarak, PlayStation topluluğunu desteklemekten memnunluk duyuyoruz,” diyen PlayStation Türkiye grubu, oyunun 4 Mart 2022 tarihinde satışa çıkacağını da bugün yaptığı bir basın duyurusu ile bildirdi.

Gerçek bir Sürüş Simülatörü’nün en güzel özelliklerini bir ortaya getiriyor

İster bir turnuva yarışçısı olun, ister bir koleksiyoncu, modifikasyon ustası, dizayncı ya da fotoğrafçı; hayranların severek oynadığı GT Senaryo, Arcade ve Sürüş Okulu üzere süper oyun modlarıyla çizginizi bulun.

Efsanevi GT Simülasyon Modu’nun geri dönüşüyle yeni arabalar ve uğraşlar açarak araba alın, modifiye edin, satın ve şöhretinize şöhret katın. Öteki oyuncularla kıyasıya rekabet etmek için GT Sport Modu’nda yarışın ve sürüş marifetlerinizi sınayın.

Gran Turismo 7, birinci andan itibaren erişime açık olan Brand Central ve İkinci El Araba Satıcısı’ndaki 420’den çok arabayla hem şık klasikleri ve birebir vakitte son model üstün arabaları eşsiz ayrıntılarla siz oyunculara sunuyor. Dinamik hava şartlarına sahip, ortalarında GT tarihinin klasik parkurlarının da bulunduğu 90’ın üstünde pistte her araba farklı bir sürüş deneyimi ve hissi sunuyor.

Gran Turismo 7, seri tarihinin en âlâ özelliklerini size sunuyor

Gran Turismo’nun en düzgünü


Sürüş tecrübelerinize damganızı vurmanızı sağlayacak yeni araçlarla Gerçek bir Sürüş Simülatörünün neler sunabileceğini keşfedin.

Hayalinizdeki Garaj

Yüzlerce arabası toplayın, modifiye edin, kişiselleştirin yarışın ve hayalinizdeki araba koleksiyonunu oluşturun.

Bağlan ve yarış

Milletlerarası bir yarışçı topluluğuna katılarak kıran kırana yarıştan evvel stratejiler, modifiye ipuçları, kaplama dizaynları ve fotoğrafçılık hakkında sohbet edin.