“Hiç sözüm yok” – Gabriel Clemens sansasyonel zaferi üzerine

Beykozlu

New member

Gabriel Clemens, Dünya Kupası çeyrek finallerinde kazandığı zaferle bazı taraftarları suskun bıraktı. Kendisi suskun olmaktan başka her şeydi.

Gabriel Clemens, Dünya Kupası çeyrek finalinde Gerwyn Price’ı mağlup ettikten sonra çok mutlu. Alman dart yıldızı sahnede verdiği bir röportajda şunları söyledi: “Nefes kesici. Almanya’ya teşekkürler! Buna söyleyecek sözüm yok. Dünyanın bir numarasını yendim. Bu inanılmaz.”

“Ally Pally”de çok gürültülü olduğu için kazanan bazen soruları anlayamıyordu. Son bir mesaj sorulduğunda, Clemens kendiliğinden “Mutlu Yıllar” dedi.

“Şimdi ben de Smith’le dalga geçmek istiyorum”

Sport1’de Clemens, dünyanın bir numarasına karşı taktiklerinden bazılarını da açıkladı: “Onu her zaman baskı altında tuttum ve oldukça meşgul ettim.” Bir sonraki darbe Pazartesi günü başarılı olmalı: “Şimdi Smith’i de kızdırmak istiyorum. Amaç bu,” diyor Clemens kendinden emin bir şekilde, “Bu gece gülümseyerek uyuyacağım.”

Ayrıca Alexandra Palace’daki birçok Alman hayranına DAZN mikrofonundan bir mesaj gönderdi: “Ally Pally kesinlikle Alman.”