Ian Somerhalder ve Nikki Reed yeniden ebeveyn oluyor

semaver

New member

Nikki Reed ve Ian Somerhalder’ın yeni bir aile üyesi var. ‘Vampire Diaries’ yıldızı, karısının tekrar hamile olduğunu duyurmaktan gurur duyar.

“Vampire Diaries” oyuncusu Ian Somerhalder ve “Twilight” oyuncusu Nikki Reed yeniden ebeveyn oluyorlar. 44 yaşındaki bunu Instagram aracılığıyla duyuruyor. 34 yaşındaki karısının yan yan çekilmiş bir fotoğrafını paylaşıyor. Beş yaşındaki kızını bir kolunda tutuyor ve diğeriyle bebeğinin göbeğine dokunuyor.

Reed uzun, dar, koyu kırmızı bir elbise ve açık renkli bir şapka giyiyor. Çocuğunun yüzü görünmüyor. Somerhalder daha uzun bir metin yazıyor: “Küçük bir çocukken tek istediğim büyük bir aileye sahip olmaktı. Bana bu hediyeyi verdiğin için teşekkürler Nik. İkinci tur, işte geliyoruz!” Devam etti: “Teşekkürler, bu inanılmaz insana hayat ve sevgi armağanı için, en inanılmaz anne olduğun ve hayalleri gerçekleştirmek için çok çalıştığın için teşekkür ederim! Bu fotoğrafı çektiğimde gördüklerime inanamadım. gördüm.Daha güzeli yok…”

Somerhalder, hayatlarının bir sonraki bölümü için kendilerine “olumlu” şeylerin gönderilmesini ister. Yorumlarda şimdiden çok sayıda tebrik toplanıyor. Sosyal medyaya atıfta bulunarak, “Sosyal alan garip bir alan olabilir, ancak onu harika bir alan da yapabiliriz” diye yazıyor.

“Bazı şeyler paylaşılamayacak kadar güzeldir”

Reed ayrıca internette kendini ifade ediyor. Bu hediye için “hayal gördüklerini” ve “dua ettiklerini” açıklıyor. “Hepinizin bildiği gibi, sosyal medya söz konusu olduğunda, özellikle de çocuklar ve dünyaya yaydıklarım söz konusu olduğunda, çok güçlü sınırlarım var” diye yazıyor. “Buna saygı duyduğunuz ve pozitiflik, nezaket ve sevgi gönderdiğiniz için teşekkür ederim.” Şunu vurguluyor: “Bazı şeyler paylaşılamayacak kadar iyidir.”

Ian Somerhalder ve Nikki Reed, Ekim 2014’te sevgili olduklarını açıkladılar, Şubat 2015’te nişanlandılar ve aynı yılın Nisan ayında evlendiler. 25 Temmuz 2017’de Reed, kızı Bodhi Soleil’i doğurdu.