Jennifer Lopez, eşi Ben Affleck’in üstsüz fotoğrafını paylaştı

semaver

New member

Jennifer Lopez, Babalar Günü için bir Instagram gönderisini kocası Ben Affleck’e ithaf etti. ABD’li şarkıcı çıplak gerçekler ve çift anları sunuyor.

Jennifer Lopez’den çok özel görüşler. Babalar Günü hafta sonu ABD’de kutlandı. Bazı yıldızlar da bu günde babaları tebrik etme ve konuşma fırsatı buldu. Şarkıcı Jennifer Lopez de öyle.

Instagram kanalında, kocası Ben Affleck’e bir gönderi ithaf ediyor ve onun ve dünyadaki diğer tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor. Kayıtları oyuncuyla paylaşıyor. İlki onu gömleksiz gösteriyor. Kaşlarını çatarak yana bakıyor, karın kaslarını ve kollarının üst kısmındaki dövmeleri gösteriyor.

Samimi çift anları

Ardından yapılan kayıtlar, Jennifer Lopez ile birlikte anları yakalıyor. İki enstantaneye ek olarak, 53 yaşındaki adamın kocası hakkında övgüler yağdırdığı bir klip de görebilirsiniz. Ondan bir baba figürü olarak, nasıl her zaman yanında olduğundan ve ona birçok şey öğrettiğinden bahsediyor.

Lopez ve Affleck’in karma ailesi

50 yaşındaki aktris Jennifer Garner ile evliliğinden üç çocuğu var: Violet, 17, Seraphina, kendisinden üç yaş küçük ve Samuel, 10. Çift, on bir yıllık evlilikten sonra 2015 yılında ayrıldı ve boşanma resmi olarak gerçekleşti. 2018.

Jennifer Lopez’in önceki ilişkisinden de çocukları var. İkizler Maximilian ve Emme 2008’de doğdu, babası şarkıcı Marc Anthony. Lopez ve Anthony 2004’te evlendiler ve 2011’de ayrıldılar.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck, 2021’den beri yeniden bir çift oldular ve bir yıl sonra evlendiler. Yıldızlar daha önce de birlikteydi. 2000’li yılların başında tanıştılar, 2002’de nişanlandılar ama evlenmeden ayrıldılar. Çiftin birlikte çocuğu yok.