Joshua Kimmich: FC Bayern'in yıldızı, 8-1'lik galibiyetin ardından geleceğe dair yorum yaptı

Beykozlu

New member

Bayern'den Joshua Kimmich, Mainz'a karşı güçlü bir performans sergiliyor. 29 yaşındaki oyuncu daha sonra geleceği hakkında konuşuyor ve uzun zamandır olduğundan daha rahat görünüyor.

Şu ana kadar Bayern Münihli Joshua Kimmich'in sezonu hiç de sorunsuz geçmedi. Defansif orta sahada umduğu normal yerini kaybetti ve takımın gelecekteki kaptanı olarak istediği rolden çok uzakta.

Bu da açıkçası Alman milli oyuncuya özgüven veriyor. Bununla birlikte, bek rolüyle ilgili herhangi bir sorunu yok: Allianz Arena'nın yer altı mezarlarındaki bir basın toplantısında alınan kesin zaferin ardından Kimmich, “Koç beni nereye koyarsa orada kendimi görüyorum” dedi. çevrimiçi de mevcuttu.

Şunu da açıkça ifade etti: “Genellikle sahada kendimi rahat hissediyorum – ister sağda ister ortada. Belki kalede değil. Aksi takdirde her yerde oynamaktan gerçekten keyif alıyorum ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.”

Orta sahada en sevdiği pozisyondan savunmaya geçişle ilgili diğer sorulara gülümseyerek yanıt verdi: “Bu gerçekten manşet olmaya değer mi?”

Kimmich: “Genel olarak durumum çok çok açık”

Olağanüstü oyuncunun FC Bayern'deki geleceği hakkında vereceği daha somut bir cevap kesinlikle manşet olmaya değerdi. Bu konuda ne zaman karar vereceği sorulduğunda Kimmich şöyle açıkladı: “Genel olarak durumum çok çok açık. Sözleşmemin bitmesine hâlâ bir yıldan fazla zaman var. Henüz kimse benimle konuşmadı. Bu yüzden çok olumluyum. , çok rahatladım.” “Günün sonunda” sadece onun Bayern'deki performansını göstermesiyle ilgili.

Bunun dışında Kimmich genellikle Alman futbol rekoru şampiyonlarıyla çalışmayı seviyor. FC Bayern'de kendini rahat hissedip hissetmediği sorulduğunda kısaca “Evet” dedi. Ayrıca Münih şehrinde de kendini rahat hissediyor. Röportajı yaparken arkasında ileri geri koşan dört çocuğundan ikisine baktı ve gülümsedi.

Bunun iddialı Kimmich'in gelecek sezon Güney Almanya formasını giymesi için yeterli olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Spor direktörü Christoph Freund, Nisan ve Mayıs aylarındaki milli aradan sonra Kimmich ile sözleşme görüşmeleri yapmak istediğini açıkladı. Açık çıkın.