Karl-Heinz Körbel, Fischer hakkında yorum yapıyor

Beykozlu

New member

Bundesliga rekortmeni Karl-Heinz Körbel, manşetlere konu olan Frankfurt başkanı hakkında yorum yaptı. Ancak geri çekildi.

Pazartesi günkü bir spor raporuydu: savcılık, Eintracht Frankfurt Başkanı Peter Fischer’i yasa dışı yollardan kokain elde etmek ve bulundurmaktan soruşturuyor. “Hessenschau.de”ye göre, bir baskın sırasında Fischer’in başucu masasında uyuşturucunun izleri bulundu (Peter Fischer’e yapılan baskınla ilgili her şeyi buradan okuyun).

Bundesliga plak oyuncusu ve Eintracht kulübü ikonu Karl-Heinz “Charly” Körbel Salı akşamı “Causa Fischer” hakkında yorum yaptı. Eintracht’ın Darmstadt 98 ile DFB Kupası maçından önce Sky’da şunları söyledi: “Bence Peter Fischer başkan olarak olağanüstü. Şu anda çok şey yazıldı, ancak önce ona bir şans vermelisiniz.” Ayrıca 602 kez Bundesliga oyuncusu olan oyuncu “bekle ve gör” uyarısında bulundu.

Bu arada Körbel daha fazla yoruma kapılmak istemedi. “Kızım ikinci devlet hukuk sınavına giriyor. ‘Konu hakkında bir şey söylemesen iyi olur’ dedi. Ben de kızımı dinliyorum” dedi 68 yaşındaki.

Fischer avukatı “dev hava numarasından” bahsediyor

Frankfurt’un menajeri Markus Krösche, Hessen derbisi öncesinde dikkat çekmedi, ancak Sky’ın sorusu üzerine “Bu konuda yorum yapmıyorum ve ne yazık ki bunu anlamalısınız” dedi.