“Kötü bir filmdeki gibi”

semaver

New member

Sylvie Meis kendini mükemmel bir şekilde sunmayı seviyor. Ancak şimdi çekim sırasında garip ve çok hoş olmayan bir durum ortaya çıktı.

Aktör Ante Brekalo, birkaç hafta önce sosyal medyada büyük heyecan yarattı. 36 yaşındaki oyuncu, Sylvie Meis'in yanındaki yeni adam olduğunu iddia etti. Bu açıklama kamuoyunu olduğu kadar modeli de şaşırttı. Ancak sözde aşk ilişkisinin kısa sürede şaka olduğu ortaya çıktı.

Sylvie Meis, ARD eğlence programında “Eğlenceyi anlıyor musun?” geniş kapsamlı sonuçlar doğuracak şekilde tuzağa düştü.

Meis, haber ajansı spot on news ile yaptığı röportajda, “Aslında Hollanda ve kısmen Alman basını çok hızlı tepki verdi ve çok sayıda açıklama veya röportaj talebi vardı” diye anımsıyor. Durumun yaşandığı bölüm bu cumartesi akşamı ilk olarak saat 20.15'te ekrana gelecek.

Ante Brekalo, Meis'in yeni tanınmış marka elçisi olarak sunulacağı, berbat makyaj, bulanık görüntüler ve bir aşk selfiesi de dahil olmak üzere, Hamburg'daki bir otel için sahte fotoğraf çekiminin parçasıydı. TV eğlencesinin ilk videosu YouTube'da zaten izlenebilir:

Röportajda Sylvie Meis “Çılgın ve unutulmaz bir deneyimdi” diyor. “Şakaya oldukça hızlı bir şekilde gülmeyi başardım. Şu anda o kadar da komik olduğunu düşünmemiştim. Ama 'Eğlenceyi anlıyor musun?' ekip durumu bozdu, o kadar rahatladım ki gerçekten kendimi orada hissettim. “Kötü bir filmin içindeymişim gibi hissettim.”

Ama neden tam olarak? 46 yaşındaki adamın cevabı, doğrulmanıza ve farkına varmanıza neden oluyor: “Dürüst olacağım, konu görünüşüme gelince, pek eğlenceli bulmuyorum. Benim için işimin bir parçası da iyi görünmek. Dışarıdan bakımlı ve mantıklıyım, yüksek standartlara sahibim.”