Matthew sadece bir halef görüyor

Beykozlu

New member

Üst üste on birinci şampiyonluğunu kutlayan FC Bayern, CEO Oliver Kahn ve sportif direktör Hasan Salihamidžić ile yollarını ayırıyor. Lothar Matthäus’un spor direktörü pozisyonu için şimdiden bir fikri var.

FC Bayern üst üste on birinci şampiyonluğunu kutluyor – ancak bu, CEO Oliver Kahn ve sportif direktör Hasan Salihamidžić’in işlerini kurtarmıyor. Oyunun bitmesinin hemen ardından ikilinin sonunun geleceğine dair söylentiler dolaşıyor. Biraz sonra, Bayern Başkanı Hainer ayrılıkları doğruladı.

Önceki Finans Direktörü Jan-Christian Dreesen’in (55) Kahn’ın halefi olduğu onaylandı. Sportif direktörlük pozisyonu için hala en iyi aday yok, ancak Lothar Matthäus favorilerini Sebastian Hellmann ile yaptığı röportajda dile getirdi.

Matthew’ favorilerini açıklıyor – diyaloğun tam metni

Sebastian Hellmann: “Eğer spekülasyon yapmaya devam edersek ve raporlar doğruysa… Pekala, artık Bayern’in dahili olarak ‘Evet. Şimdi böyle olduğunu varsayalım, o zaman Hasan Salihamidžić pozisyonunda birine de ihtiyaçları var…”

Lothar Matthäus: “Vay canına, sadece acelesi olan birini düşünebiliyordum, ama onun hala başka bir kulüple sözleşmesi var.”

Hellmann, Matthäus’un sözünü keser ve önündeki ekranı işaret eder: “Bak, Hainer ve Hasan Salihamidžić.

Matthew: “Neşe dolu bir resim değil. Hasan bir hareket yaptı: ‘Hey! Neden? Neden? Neden?’ “Yani belki şaşırmıştır. Çok konuşulduğu için artık bizim için sürpriz olmadı. Birini düşünebilirsem, başka bir Bundesliga kulübüyle sözleşmesi olan biri. Onlar da haftaya kupa finalindeler. adını söylemek istemiyorum Yani sen söyle.”

Hellmann: “Öyleyse söylemeli miyim?”

Hellmann: “Bay Krösche.”

Matthäus: “Evet, Frankfurt’tan Markus Krösche benim için uygun bir adam olur, futboldan geliyor, iyi bir çevresi var ve şimdiden başarılı bir şekilde çalıştı. Hem Leipzig’de hem de şimdi Frankfurt’ta. Onu FC Bayern’de hayal edebiliyorum.”

Ayrıca Eberl denir – Pazar günü basın toplantısı

Matthew’un haklı olup olmadığını önümüzdeki günler gösterecek. “Sky90″da ikinci bir isim devreye girdi. Moderatör Patrick Wasserziehr, Sky bilgilerine göre Max Eberl’in (RB Leipzig Sport Genel Müdürü) aday olması gerektiğini bildirdi.

Daha fazla ayrıntı Pazar günü saat 11.30’da verilebilir. FC Bayern burada Başkan Herbert Hainer ve Kahn’ın halefi Jan-Christian Dreesen ile bir basın toplantısına davet edildi.