Mehmet Muharrem Kasapoğlu Golbol Bayan Ulusal Ekibi’ni tebrik etti

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Mehmet Muharrem Kasapoğlu Golbol Bayan Ulusal Ekibi’ni tebrik etti
Portekiz’de düzenlenen Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’nda Golbol Bayan Ulusal Grubu Türkiye’yi gurulandırdı.

Dünya Şampiyonası finalinde Golbol Bayan Ulusal Grubu, Güney Kore’yi 10-4 yenerek şampiyon oldu.

Galibiyet daha sonrasında GolBol Bayan Ulusal Grubu birinci sefer dünya şampiyonu olarak altın madalya aldı.

Tüm Türkiye’nin kalbi orada artarken yaşanan muvaffakiyet daha sonrasında tebrik iletileri yağdı.

Bakan telefonla tebrik etti

Bunun yanı sıra bir tebrik bildirisi da Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan geldi.

Bakan Kasapoğlu, dünya şampiyonu Golbol Bayan Ulusal Ekibi’ni telefonla arayarak tebrik etti.

“En kısa vakitte bir ortaya geleceğiz”

Milli ekibi kutlayan Kasapoğlu, “Sözünüzü yerine getirdiniz. Sizlerle gurur duyuyoruz. Mecliste ilan ettim; ‘Kızlarımız ülkemize şampiyonluk getirecek.’ dedim. Hepinizi tebrik ediyorum. İnşallah en kısa vakitte bir ortaya geleceğiz.” tabirlerini kullandı.

“Sözümüzü yerine getirmek hayli gurur verici”

AA’nın haberine göre, Ekip kaptanı Sevda Altunoluk da Kasapoğlu’na dayanakları için teşekkür ederek, “Bakanım konuşmanız bize epey büyük moral oldu. Kelamımızı yerine getirmek hayli gurur verici.” diye konuştu.