Mike Krüger ve Thomas Gottschalk, Bill ve Tom Kaulitz hakkında dedikodu yapıyor

semaver

New member

Thomas Gottschalk ve Mike Krüger, podcast'lerinde meslektaşlarını düzenli olarak eleştiriyor. Şimdi eleştirileri bir kez daha Tokio Hotel yıldızları Bill ve Tom Kaulitz'e yöneliyor.

Thomas Gottschalk “Wetten, dass..?” sunuculuğunu bıraktığından beri, çoğunlukla Instagram'da göründü. 74 yaşındaki oyuncu yakın zamanda Karina Mroß ile nişanlandığını orada duyurdu. Teklif ederken neden alışılmadık bir yüzükle doğaçlama yapmak zorunda kaldığını burada okuyabilirsiniz.

Gottschalk ayrıca Mike Krüger ile birlikte yayınladığı “Die Supernasen” adlı podcast'inde güncel konular hakkındaki görüşlerini düzenli olarak paylaşıyor. İki TV yıldızı lafını esirgemiyor – ve ayrıca ünlü arkadaşlarına laf sokmayı da seviyor. Son bölümde, Bill ve Tom Kaulitz de eleştirilerden payını alıyor.

Gottschalk ve Krüger, gençler arasında azalan bir çalışma ahlakına inandıklarını eleştiriyor. “Doğal olarak gelecek neslin hayattan zevk almasını ve herkesin mutlu olmasını istiyoruz. Ancak doğal olarak bizim için verili olan bazı şeylerin artık geçerli olmadığı konusunda endişeliyiz,” diyor eski “Wetten, dass..?” sunucusu.

Tokio Hotel yıldızları işe karşı isteksizliğin bir örneği olarak gösteriliyor. İkizler, özel hayatlarına dair bir bakış açısı sundukları “Kaulitz & Kaulitz” adlı belgesellerini yeni yayınladılar. Mike Krüger'e göre, müzisyenler belgeselde çok fazla şikayet ediyor. “Şikayet ediyorlar ve beş aydır turnede oldukları ve eve tamamen bitkin döndükleri için tamamen bitkin durumdalar,” diye eleştiriyor.

Böyle bir şey onun için söz konusu olamazdı – kendisi de yılda “280 gün seyahat” ediyor. “Ne kadar seyahat ettiğimizi veya ne kadar yolda olduğumuzu hiç düşünmedik. Üst üste 120 konser verdik, sonra iki gün izin aldık ve sonra 80 konser daha verdik,” diye açıklıyor Krüger. Öte yandan Kaulitz ikizleri, beş ay boyunca “kesinlikle her gün değil, her hafta bir tane çaldılar, bu çok olurdu”.

Gottschalk katılıyor ve vurguluyor: “Benim için hiçbir zaman bir soru olmadı – radyoya veya televizyona çıktığımda hayatımda hiç hasta olmadım. Sık sık burnumdan bir şeyler söyledim.” İşi, yoğun bir iş yüküne rağmen tatmin edici, ancak günümüz gençleri “ne bekleyecekleri konusunda biraz belirsiz bir fikre” sahip.