Milyonerin karısı böyle görünüyordu

semaver

New member

Milyonlarca hayran Carmen Geiss'in hayatını takip ediyor ve her zaman onun görünüşüne şaşırıyor. Milyonerin karısı bu estetik işlemleri yaptırdı.

Carmen ve Robert Geiss ve kızları, 2011'den bu yana RTLzwei'nin ortak belgeseli “Geissens – A Terrively Glamorous Family” ile milyonlarca izleyiciyi memnun ediyor. İlgi odağı olmaktan ve izleyicilerin hayatlarındaki iniş ve çıkışları paylaşmalarına izin vermekten hoşlanıyorlar. Ayrıca neredeyse her gün günlük yaşamlarından anlık görüntüler yayınlıyorlar. Ne kadar küçük olursa olsun her değişiklik televizyon izleyicileri ve sosyal medyadaki takipçiler tarafından fark ediliyor ve yorumlanıyor.

5 Mayıs'ta 59. yaş gününü kutlayan Carmen Geiss için fiziksel öz optimizasyonunun sloganı: açıklık. Zaten zamanının çoğunu görünüşüne harcıyor. Buna neredeyse günlük kuaför ziyaretleri, mükemmel makyaj ve düzenli fitness antrenmanları dahildir. Peki yardım nereden geliyor?

Estetik ameliyatlarının ve güzellik prosedürlerinin çoğunu rahat bir şekilde kabul ediyor. Daha fazla optimizasyon hakkında bazen daha fazla, bazen daha az gürültülü spekülasyonlar oluyor. Ancak bu spekülasyonların geçmesine izin veriyor. Fotoğraf uygulamaları kullanılarak rötuşlanan ve iyileştirilen görüntülere bakmak, profesyoneller için bile anlamlı bir değerlendirme yapılmasına olanak vermiyor.

Kesin olan bir şey var: Milyonerin karısı unvanını taşıyan güçlü bir kadın olan Carmen Geiss, kendine güvenen bir görünüme sahip ve her zaman esprili bir görünüme sahip. Miss Fitness 1982'den kült statüsündeki bir TV ikonuna kadar bunu başardı. t-online olası güzellik prosedürleri hakkında en önemli bilgileri özetledi.

Yüzünün derisi gergin, alnı pürüzsüz. Elmacık kemikleri belirgin, dudakları dolgun. Güzellik uzmanları ve hayranları bu nedenle düzenli güzellik derslerinden şüpheleniyorlar. Carmen Geiss de bunu uzun zamandır doğruluyor. 2015 yılında bir televizyon röportajında şöyle demişti: “Botoks'u da bir kez denedim ama bu da o kadar da önemli değildi. Ayrıca bir kez hyaluronik asit de denedim ve o kadar da kötü olduğunu düşünmedim.”

Yeni burun, dudaklar ve gözler

Burun ameliyatının sağlıkla ilgili nedenleri vardı: Bir röportajda “Operasyon yaptırmam gerekiyordu, tıbbi bir şeydi” dedi. Burun kırıldıktan sonra burun septumunun tekrar düzeltilmesi gerekti.

En az iki prosedürde dudaklarını optimize etti. Ancak ilki başarısızlıkla sonuçlandı: “Dudaklarımı beceriksiz birine yaptırdım.” Başlangıçta iyi görünen alt dudağa silikon enjekte edildi. Ancak birkaç yıl sonra dudak sarkmaya başladı. “Bu imkansız görünüyordu.” Sorunun ikinci bir müdahale ile düzeltilmesi gerekti.

2019 yılında çektiği belgeselde geçen yıla özel bir güzellik bakımını hayranlarıyla paylaştı. Şöyle açıkladı: “Bu sözde vampir kaldırmadır. Kendi kanınızdan bir serum elde edilir ve derinin altına enjekte edilir. Yani bu çok doğal bir kaldırma yöntemidir ve Botoks'tan çok daha naziktir.”

Göz ameliyatı da gerekliydi. Yine tıbbi zorunluluktan dolayı. Uzun süredir kontakt lens kullanan kişi şunları söyledi: “Sonunda hepinizi tekrar görebilmem için gözlerime lens yerleştiriyorum.”

“Birçok ameliyat geçirdim”

Carmen Geiss, 22 yaşındayken göğüs ölçüsünü A'dan B'ye çıkarmak için ilk göğüs ameliyatını geçirdi. 2015 yılında bir televizyon röportajında Miss Fitness olarak küçük göğüslerinden son derece memnun olmadığını söyledi. Bunu daha fazla göğüs büyütme takip etti. Sonunda çocukların doğumundan sonra göğüslerini yeniden ameliyatla değiştirmek zorunda kaldı: “Bir sürü ameliyat geçirdim.”