MMA yıldızı Conor McGregor’a araba çarptı

Beykozlu

New member

İrlandalı dövüş sanatçısı Conor McGregor’a araba çarptı ve bisikletinden düştü. Kazadan sonra şok oldu.

İrlandalı karma dövüş sanatçısı Conor McGregor’a bisiklet sürerken bir araba çarptı. Dövüş sanatçısı bunu olaydan kısa bir süre sonra Instagram’da bildirdi. Basında çıkan haberlere göre, “Ölebilirdim” diye yazdı. Fotoğraflar, bisikletinin yerde biraz bükülmüş olduğunu gösteriyordu. Aracın sürücüsü, McGregor’un da kısa bir süre yayınladığı ancak daha sonra sildiği bir videoda kazaya ait görüntülerle birlikte gösteriliyor.

Kayıtların gösterdiği gibi kaza, İrlanda’da olduğu anlaşılan dar bir yolda meydana geldi. McGregor, arkadan vurulduğunu söylüyor. Kayıtlarında, dövüş sanatları ve boksta en çok kazanan ve eski dünya şampiyonu, gözle görülür şekilde şok olmuş ve nefessiz görünüyor. Ayrıca yırtık bisiklet şortunu ve bacağındaki yarayı da filme aldı.

Suçlu olduğu iddia edilen bir erkek, görünüşe göre kazadan hemen sonra durmuş ve sporcuya koşmuş. “Sorun yok dostum. Sorun yok,” dedi McGregor ona. Muadili özür diler: “Üzgünüm – gerçekten”, kayıtlarda duyulabilir.

Sporcuya göre, nedeni muhtemelen alçak güneşti. “Beni göremedi. Bana karşı tam gaz. Tanrıya şükür henüz benim zamanım gelmemişti.” Güreş ve judo bilgisi, düşüşten sonra güvenli bir şekilde yere inmesine ve yuvarlanmasına yardımcı oldu. İsmini Nick olarak veren sürücü daha sonra hafif yaralanan MMA yıldızını evine sürdü.

34 yaşındaki McGregor, en son Temmuz 2021’de Dustin Poirier ile üçüncü kez karşılaştığında UFC serisinde mücadele etti. McGregor ilk dövüşünü 2014’te kazandı ancak ikinci dövüşünü Ocak 2021’de teknik nakavtla kaybetti. Lastik maçlarında McGregor, bir doktorun müdahalesi nedeniyle teknik nakavtla yine kaybetti. İlk turda bacağını kırdı. O zamandan beri kavga etmedi. Bugün hala MMA sahnesindeki en büyük yıldızlardan biri olarak kabul ediliyor. Floyd Mayweather’a karşı bir boks gezisi, oldukça şerefsiz bir yenilgiyle sona erdi. İspanyol medyası birkaç gün önce McGregor’un bir yatta bir kadına saldırmaktan soruşturulduğunu bildirdi.