Nathalie Volk ve Frank Otto tekrar ayrıldı mı?

semaver

New member
Mart 2022’de Nathalie Volk, Frank Otto ile olan ilişkisine ikinci bir şans verdi. Şimdi, bir yıl sonra, mail order varisi artık model için “doğru” kişi gibi görünmüyor.

2015 yılında Nathalie Volk ve Frank Otto bir yardım etkinliğinde bir araya geldi. O zamandan beri, ilişkileri bir duygu treni oldu. İlk başta neredeyse kimse aşklarına inanmazken, model ve 36 yaşındaki girişimci herkesi tam tersine ikna etti. Ancak beş yıllık ilişkinin ardından Kasım 2020’de ayrılık geldi ve Nathalie Volk yeni arkadaşı Hells Angels rockçısı Timur Akbulut’u tanıttı. Ancak Frank Otto, Nathalie Volk’a olan aşkına bağlı kaldı.

2015 yılında Frank Otto ve Nathalie Volk arasında kıvılcımlar çıktı.
2015 yılında Frank Otto ve Nathalie Volk arasında kıvılcımlar çıktı.

2015 yılında Frank Otto ve Nathalie Volk arasında kıvılcımlar çıktı. (Kaynak: imago stock&people)

“Doğru adam gelirse…”

26 yaşındaki oyuncu, Pazar akşamı Instagram’da hayranları için bir soru-cevap oturumu açtı. Örneğin Nathalie Volk’un bir takipçisi, onun tekrar televizyonda görünüp görünmeyeceğini öğrenmek istedi. Model cevap verdi: “Alman televizyonu klasını kaybetti bence. Sadece çöp var, böyle çılgın saçmalıkların içinde yer almak istemiyorum.”

Ancak Nathalie Volk’a özel hayatıyla ilgili sorular da soruldu. “Bir gün evlenmeyi planlıyor musun?” başka bir kullanıcı sordu. Soruya yanıt olarak “Evet, doğru adam gelirse” diye yazdı. Oturup dikkatinizi çekmenizi sağlayan bir cevap. Frank Otto, Nathalie Volk için “doğru adam” değil mi? İkisi hala birlikte mi? Her halükarda, başka bir soru ve cevaptan ortaya çıkan bekar görünmüyor.

Posta siparişi varisinin hala yanındaki adam olup olmadığını söylemedi. Ancak kesin olan bir şey var: Nathalie Volk şu anda Tayland’da – Frank Otto olmadan. Frank’in nerede olduğu sorulduğunda, “Bilmiyorum. Evde mi?”