Pop yıldızı ARD'nin yılbaşı şovundan çekildi

semaver

New member

Dokuz yıl boyunca ARD izleyicilerine yeni yılda eşlik etti. Francine Jordi şimdi “Büyük Yılbaşı Şovu”ndan ayrılıyor ve Hans Sigl'ın sunuculuğunu yapıyor.

Kendisi memleketi İsviçre'de bir süperstardır ve aynı zamanda Alman hit endüstrisinde de adından söz ettirmiştir. Hatta 25. sahne yıl dönümünü yeni kutlayan Francine Jordi, 2015 yılında Andy Borg'un popüler “Musikantenstadl”ının moderatörlüğünü bile üstlendi.

Francine Jordi'nin ev sahipliği yapmaya devam ettiği eski kült gösterinin artık yalnızca Yılbaşı Gecesi baskıları var. Ancak yılın başında ARD izleyicileri onlarsız idare etmek zorunda kalacak. Şarkıcı, şaşırtıcı bir şekilde duyurduğu gibi gösteriden ayrılıyor.

Francine Jordi: “Benim için yola devam etme zamanı geldi”

“Sevgililer, neşe, eğlence, deneyim, olgunluk, dostluklar, zorluklar, tutku ve 'Yeni Yılınız Kutlu Olsun'la geçen dokuz yılın ardından, ARD, SRF'de yayınlanan 'Büyük Yılbaşı Gecesi Gösterisi' yapım ekibinden ayrılmaya karar verdim. ve sunucu olarak ORF”, Instagram'da hayranlarına anlatıyor.

Francine Jordi, “Bu Yılbaşı Gecesi ailesinin bir parçası olmak benim için harika bir hediyeydi” diye vurguluyor ve şov yapımcılarına ve ekibe “gösterdikleri güven ve büyük işbirliği için” teşekkür ediyor. Ayrıca üç moderatör ortağına da özel teşekkürlerimi sunuyorum.

2015 yılında gösteriyi ilk olarak Alexander Mazza ile birlikte yönetti. Onu bir yıl sonra Jörg Pilawa takip etti ve 2022'den beri ZDF'nin “Der Bergdoktor” dizisiyle tanınan Hans Sigl, Erste'deki Yılbaşı partisinin moderatörlüğünü yapıyor.

Francine Jordi, ayrılışını açıklarken, “birçok harika anı, karşılaşmayı ve desteği” sonsuza kadar kalbinde taşıyacak, “ama artık benim için ilerlemenin ve kendimi yeni medya projelerine ve müziğime adamanın zamanı geldi” dedi. Halefinin kim olacağı henüz bilinmiyor.