RTL sunucusu, kafa bandajıyla ameliyattan sonra rapor veriyor

semaver

New member

Televizyon yıldızının Instagram hesabında bir anda radyo sessizliği oluştu. Şimdi Eva Imhof bir rehabilitasyon tesisinden geri döndü. Ameliyat olması gerekti.

Eva Imhof dramatik zamanlar geçirdi. 2023 yılında bir kriz geçirdi ve birkaç kez komaya girdi. O zamandan beri, burada okuyabileceğiniz gibi, ciddi şekilde engelli olduğu düşünülüyor. Şimdi RTL sunucusu bir sonraki sağlık sorunuyla baş etmek zorunda kaldı.

Genellikle hayatıyla ilgili düzenli güncellemeler verdiği Instagram takipçileriyle günlerce iletişime geçmeyen 46 yaşındaki oyuncu, Pazartesi günü bir yaşam belirtisi paylaştı. Hesabında, başının etrafında bandajla kendini gösteren bir fotoğraf paylaştı. Şöyle yazdı: “Son birkaç haftadır böyle görünüyordum: İç kulağımdan iki kez çok karmaşık bir ameliyat geçirmek zorunda kaldım.”

Eva Imhof, ameliyatların her birinin üç buçuk saat sürdüğünü ve “acı inanılmaz derecede şiddetliydi” dedi. Sunucu, hikayesinde artık kulağında titanyum protez bulunduğunu da söylüyor. Şu anda sadece yüzde 30'u duyuyor ve “sürekli bir arka plan gürültüsü” duyuyor.

Ancak bunun geçeceğini umuyor ve Eva Imhof, “Nihayet bugün rehabilitasyona başladığım için mutlu. Geçmişte çok zor ve zorluydu. Umarım hayatım yeniden kolaylaşır” diyor.

Mart ayında “Bunte” dergisine verdiği röportajda RTL hava durumu sunucusu, yaşadığı sıkıntıyı ayrıntılı olarak anlattı. 2023 yılında Berlin'deki “Adlon” otelinde bayıldı. Eva Imhof, “Neredeyse ölüyordum” dedi. O sırada ambulansla Charité'ye götürüldü. Daha sonra, “Birkaç gün boyunca bilincim kapalıydı ve üç kez komadaydım. Hatta bir kez bile on gün boyunca komadaydım” dedi.

Ancak sağlık sorunları çok daha erken başlamıştı. “2015 ve 2016'da işler gerçekten çok kötüleşti. Önce babam öldü, sonra da en yakın arkadaşım Miri.” Miriam Pielhau 2016 yılında kansere yenik düştü. “Bundan sonra gerçekten biraz ara vermeye ihtiyacım vardı ama bunun yerine kendimi tamamen işe verdim.”

Eva Imhof, 2019'da tükenmişlik nedeniyle hastalık nedeniyle işten çıkarıldı. Dört hafta sonra sanki hiçbir şey olmamış gibi yeniden çalışmaya başladı. “Artık bunun normal hayatım olduğunu sanıyordum. Kendimi inanılmaz derecede kötü hissettim, sadece zihinsel olarak değil, fiziksel olarak da.” Bu onun “tamamen çöküşünün” başlangıcıydı.

Eva Imhof bir yıl boyunca bir psikiyatri hastanesinde yatarak tedavi gördü ve ardından Nisan ayında rehabilitasyona başladı. Şimdi başka bir sağlık sorunu yaşadı. Ancak 46 yaşındaki oyuncu pozitif kalmaya çalışıyor: Instagram hikayesinde “Yine umudum var” diye yazıyor ve kameraya cesurca gülümsüyor. On iki yaşındaki ikiz kızları için güçlü olmak istiyor. Geçmişte bunu defalarca vurguladı.