Sarah Connor, kayak kazasından sonra yaralandığını gösteriyor ve hayranlarından yardım istiyor

semaver

New member

Şarkıcı yamaçlara düştü ve şimdi koltuk değneklerine bağlı. Sarah Connor, hayranlarının evdeki kanepede geçirdiği zamanı tatlandırmasını umuyor.

Yıl dönüşünden kısa bir süre önce Sarah Connor, Instagram’da yaklaşık 700.000 takipçisiyle kardan bir dizi fotoğraf paylaştı. Kayaklarla gösteriş yapan şarkıcı, kocası Florian Fischer ve çocukları Jax, Delphine, Tyler ve Summer ile tam donanımlı kayak yaptığı nadir bir aile fotoğrafını da yayınladı.

Resimde sağdaki okla üzerine tıklayabileceğiniz galeri hakkında “Obertauern’de karda verdiğimiz molanın tadını çıkarıyoruz” diyen 42 yaşındaki oyuncu, hayranlarına “Yeni Yılınız Kutlu Olsun” dedi. kalbimin en derininden”. Öte yandan kendisi, yeni yıla kelimenin tam anlamıyla daha az iyi başladı. Sarah Connor kayak pistine düştü ve çok sayıda yaralandı. “Çapraz bağım koptu, menisküsümü ve dizimdeki iç bağı yırttım” diye anlatan kızının öyküsünü anlattı.

“Var olmanın yavaşlığını öğreniyorum”

Şarkıcı şimdi kendi profilinde yaralı bacağını, resim açıklamasına göre kızı Delphine’in resimleriyle süslenmiş bir koltuk değneğinin yanında gösterdi.

Gönderinin metninde, Sarah Connor son birkaç güne dair bir fikir veriyor. Şarkıcı, “Şu anda olmanın yavaşlığını öğreniyorum,” diye yazıyor ve ailenin “Şampiyon Jax ile hafıza şampiyonaları da dahil olmak üzere çok oynadığını” ekliyor.

Ama şimdi yeni bir eğlence için can atıyor. 42 yaşındaki hayranlarından “İyi bir şaka veya dizi ipucu olan var mı?” Ve cevaplar alıyor: Çok sayıda iyileşme dileğine ek olarak, yorumlar gelecekteki televizyon programı için çok fazla ilham biriktiriyor. Kanepede birkaç gün onunla doldurulmalı. Sarah Connor’ın ne kadar süre koltuk değneklerine bağlı kalacağını henüz açıklamadı.