Sarah Connor’ın küçük kız kardeşi çok seksi

semaver

New member
Sarah Connor’ın üç erkek ve dört kız kardeşi vardır. Bunlardan biri, Instagram’da özellikle sofistike bir kıyafet sundu.

Çığır açması, 2000’lerin başında ilk single’ıyla geldi. Sarah Connor, 20 yılı aşkın bir süredir sahnenin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Yavaş yavaş, ailesi de halka çekildi.

Örneğin, şimdi 30 yaşında olan kız kardeşi Lulu Lewe, o çocukken kameranın önünde duruyordu. Rapçi Bushido’nun karısı Anna-Maria Ferchichi artık televizyonda daha sık görülüyor.

Ancak, Sarah Connor’ın iki kız kardeşi ilgi odağından uzakta hayatlarının tadını çıkarıyor. 36 yaşındaki Marisa, Instagram’da pek aktif değil ve profilini gizli tutuyor. Kendisinden on yaş küçük olan Valentina, sosyal medya platformunda nadiren paylaşım yapıyor.

Valentina Lewe esaret görünümünde

Ve Sarah Connor’ın en küçük kız kardeşi, 10.000’den fazla hayranıyla bir gönderi paylaştığında, kendisini özellikle zekice kesilmiş kıyafetlerle tanıtıyor. Şu an.

Valentina hikayesinde aynanın önünde çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı. Yanları fiyonklu kısa bir mini etek giyiyor. Bağcıklı ve askılı bir sütyenle birleştirdi.

Valentina Lewe fotoğrafa şu yorumu yaptı: Yeni yıl, eski ben!
Valentina Lewe fotoğrafa şu yorumu yaptı: Yeni yıl, eski ben!

Valentina Lewe fotoğrafa yorum yaptı: “Yeni yıl, eski ben!” (Kaynak: Instagram / Valentina Lewe)

İyi eğitimli karnındaki manzara net, bu da birçok insanı kıskançlıktan delirtiyor. Valentina saçını açık bırakıyor ve cep telefonunu yüzünün önünde tutuyor. Diğer şeylerin yanı sıra şöyle yazdı: “Yeni yıl, eski ben!” Arkasına şeytan boynuzlu bir emoji koydu.

Profilinde görülecek daha fazla resim yok. Toplamda, Instagram’da hayranlarıyla yedi gönderi paylaştı. Çoğu onu güneşte bikiniyle gösteriyor. Örneğin, son gönderisini kız kardeşi Lulu’nun bekarlığa veda partisinde yazmıştı. Resimlere buradan tekrar bakabilirsiniz.

Dört kız kardeşe ek olarak, Sarah Connor’ın üç erkek kardeşi var. Kardeşleri arasında 34 yaşındaki Robin ve ikizler Lex ve Mick de var. İki erkek çocuk şimdi 14 yaşında.