Sarah Ferguson ilk kez kanseri hakkında konuşuyor

semaver

New member

Sarah Ferguson’a şok teşhis: York Düşesi meme kanseri hastası. Şimdi hastalığı hakkında açık sözler buldu.

Sarah Ferguson’un sözcüsü Pazar günü BBC’ye yaptığı açıklamada, York Düşesi’ne erken evre meme kanseri teşhisi konduğunu söyledi. “Fergie” tek taraflı mastektomiyi iyi atlattı ve şimdi ailesiyle birlikte iyileşiyor.

Bir gün sonra “Düşes ve Sarah ile Çay Sohbetleri”nin yeni bölümü yayınlandı. En son podcast baskısında, 63 yaşındaki ilk kez meme kanseri hakkında konuşuyor. Bölüm, ameliyatından önce kaydedildi, ancak daha yeni yayınlandı. Mastektomiden Sarah Ferguson, “Bunun hakkında konuşmamız çok önemli çünkü yayınlandığında işim bitmiş olacak” dedi.

Prens Andrew’un eski karısı, “Kimsenin benden haber almak istememesi umrumda değil, sana söylüyorum,” dedi. 63 yaşındaki diğer insanları da muayene olmaya teşvik etmek istiyor. Kanseri, Sarah Ferguson’un neredeyse gitmediği rutin bir kontrol sırasında keşfedildi. “Londra’ya gitmek istemedim,” diye açıkladı. Ancak Avustralya’da yaşayan kız kardeşi onu aradı ve randevu alması için kelimenin tam anlamıyla “zorladı”.

Meme kanseri uyandırma çağrısı

Sarah Ferguson, hayatını değiştirmek için durumunu “gerçek bir hediye” olarak görmeye çalışıyor. Teşhis, etrafındaki her şeyi düzeltmeye çalışmak yerine kendisi hakkında düşünmesine yardımcı olmalıdır. “Şimdi kendini ciddiye alıyor musun?” kendine sorar.

Sarah Ferguson podcast’te “Forma gireceğim” diye söz veriyor. Hastalığa neyin sebep olduğunu anlamak istiyordu. Düşes, “Daha fazla mazeret düşünemiyorum, bu ameliyatı geçirmeliyim, güçlü ve formda olmalıyım,” diye devam etti Düşes.

Sarah Ferguson kısa süre önce The Duchess ve Sarah ile yakın arkadaşı Sarah Jane Thompson ile Çay Sohbetleri podcast’ini başlattı. 1996’da boşandığı eski kocası Andrew ile Windsor’daki Kraliyet Köşkü’nde yaşıyor. Andrew, Jeffrey Epstein seks suçlusu skandalına karıştığı iddiasıyla kraliyet ailesinin gözünden düştü.