Seda Bakan, Murat Boz’a sahip çıktı: Haksızlık yapılıyor

Beykozlu

New member
‘Murat Boz’a haksızlık yapılıyor’

Seda Bakan, kızı Leyla ile Bebek trafiğinde objektiflere takıldı. Meskeni için alışveriş yapan Bakan, “Evimizi yeniledik. Dekorasyon için iki şahısla anlaştık, kimi vakit paramızla rezil de olduğumuz oldu. Dolar arttıkça, her şey kıymetlendi. Kayınvalidemde kalıyorduk bir müddetdir. Artık kendi konutumuza geçiyoruz” diye konuştu. Leyla ise elinde ki Türk bayrağı ile annesinin verdiği röportajı izledi. Geçtiğimiz ay Murat Boz’u, setteki oyuncuların istemediğine yönelik haber çıkmıştı. Rol arkadaşı Seda Bakan, “Murat epey disiplinli biri. Bu işi de epey âlâ becerdi” diyerek arkadaşına haksızlık edildiğini lisana getirdi. (Behlül AYDIN)

Barışma fotoğrafı

Şeyma Subaşı, iki kere ayrıldığı Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile bir daha bir ortaya geldi. Şeyma Subaşı, barıştıklarını toplumsal medyada paylaştığı bu kareyle ilan etti. Genç hanımın dövme yaptırırken Alsolussi’nin yerde bağdaş kurmuş Melisa’yla ilgilendiği fotoğraf, takipçilerini şaşırttı.

8 kilo verdi

◊ Eşiyle spor daha sonrası yemeğe çıktıklarını söyleyen Burcu Kıratlı, “Sinan yeni klibinin çekimlerine kadar spor ve diyete devam edecek. Şimdiden 8 kilo verdi” dedi. Oyuncu, yakında bir tiyatro oyununa başlayacağını da deklare etti: “Romantik güldürü oynayacağım, uzun mühlet daha sonra birinci sefer. 10 gün daha sonra başlayacak provalarımız. Aralık ayında da sahnede olacağız.” (Sayit DURMAZ)

Gözlerim doldu

Çağla Şıkel, evvelki gün Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenen dans gösterisini izledi. Çıkışta “Harika bir geceydi” diyen Şıkel, duygusal anlar yaşadığını söylemiş oldu: “Küçükken annem beni buraya otobüsle getirirdi. Buranın tekrar açılmasına fazlaca sevindim. Bütün dansçı arkadaşlarım da hala dans ediyor. Çocukluğumun geçtiği yerde arkadaşlarımı sahnede görür görmez farklı hisler hissettim.” Şıkel’e geçen hafta bir yerde birlikte görüntülendiği erkek arkadaşıyla ilgili sorular da yöneltildi. Sonlanan model, “Kafanıza nazaran yazıyorsunuz, bir de soruyorsunuz” diyerek reaksiyon gösterdi. (Sayit DURMAZ)

Benim aslına bakarsan 3 kızım var

Hera Aslan evvelki akşam Rika Cihangir’de sahneye çıktı. Ozan Doğulu’yla bağ yaşayan müzikçi, evlilik sorusuna şu biçimde cevap verdi: “3.5 yıldır birlikte yaşıyoruz. Evli sayılırız. Nikâh konusunu hiç gündeme getirmedik. aslına bakarsanız hayat arkadaşıyız.” “Ozan bana devamlı ‘eşim’ diyor, ben ona ‘eşim’ diyorum. Çocuk yapmak için de illa evliliği beklemem. Artık bunu söylemiş oldum diye beşerler beni yanlış anlayabilir ancak ben çocuk düşünmüyorum. Benim aslına bakarsan üç kızım var. Ozan’ın çocukları benim de kızlarım sayılır.” (Sayit DURMAZ)

AVM’de sürpriz

İnişli çıkışlı bağlantılarını bir kere daha noktalayan İbrahim Kutluay ve Edwina Sponza’nın yolları evvelki gün İstinye Park’ta kesişti.İbrahim Kutluay ve Edwina Sponza, Markalar Sokağı’nda bulunan Hermes mağazasının önünde karşılaştı. Selamlaşan ikili, kısa bir süre ayaküstü konuştuktan daha sonra vedalaştı. Kutluay süratli adımlarla AVM’den ayrılırken, Sponza yanındaki arkadaşıyla alışveriş tipine devam etti.

Köpeklerle keyifli bir gün

Müzikçi Zeynep Bastık, evvelki gün hoş havanın tadını köpekleriyle bir arada çıkardı. Arkadaşı Tabiat Erginoğlu ile kıyıya giden Bastık, üç köpekle kıyı yürüyüşü yaptı. O anları toplumsal medya hesabından takipçileriyle de paylaşan ünlü sanatkara beğeni yağdı.

Hollywood piştisi

Son devirdeki sahne kıyafetleriyle dikkatleri üzerine toplayan Gülşen, evvelki akşam Hilton Bomonti Otel’de sahne aldı. Ünlü müzikçi daha evvel Nicole Kidman’ın da benzerini giydiği İla marka siyah bir elbise tercih etti. Gülşen’in styling’ini ise Mahizer Aytaş üstlendi.

Dizi setinde sürpriz kutlama

“Kanunsuz Topraklar”ın Davut’u Uğur Güneş, yeni yaşını dizi grubunun sürpriziyle kutladı. Çekim sırasında sete getirilen pastayla şaşkınlık ve sevinci bir ortada yaşayan Uğur Güneş, mumları üflerken “sağlık” diledi. Kendi fotoğrafıyla hazırlanan pastanın üstündeki mumları periyot kostümleri ortasında üfleyen Uğur Güneş, set grubuna bu güzel sürpriz için teşekkür etti. Başta Esra Bilgiç olmak üzere tüm rol arkadaşlarının katıldığı kutlamada duygusal anlar yaşayan Güneş, “Tüm dünya için sıhhat diliyorum. Ayrıyeten hepimizin hayallerinin gerçekleşeceği bir yıl olsun bu yıl” dedi.

Yalnızca ikimiz

Kanal D’nin sevilen dizisi “Yargı”da Neva karakterine hayat veren Başak Gümülcinelioğlu, sevgilisi Davet Çıtanak’la fotoğraflarını paylaştı. Oyuncu karelerin altına, “Sadece ikimiz ve köpeğimiz” notunu yazdı.