“Shitstorm beni gerçekten üzdü”

semaver

New member

Luke Mockridge, TV sahnesine geri döndü. Komedyen performansı sırasında ciddileşir: Son birkaç ay onun için çok stresli geçmiştir.

Geçen yıl, Luke Mockridge olay yerinden neredeyse tamamen kayboldu. Sebep: 2021 sonbaharında, özel hayatıyla ilgili iddiaların sesi yükseldi ve bunu yalanladı. Hakkındaki ilgili soruşturmalar durduruldu, ancak sosyal ağlarda rütbesi düşürüldü. Şimdi geri döndü ve mesajı şu: “Mizahın sizi alıp götürmesine asla izin vermeyin.”

Geçen Çarşamba, 33 yaşındaki Sat.1 “Almanya’nın En İyi Komedyenleri” programına çıktı ve iyi eğlenceler sağladı. Korona pandemisi, WhatsApp gruplarındaki iletişim ve unutulan şifrelerle ilgili şakaları salonda kahkahalara neden oldu.

Sonunda geçen yıl hakkında konuştu: “Bir yıl önce tekrar sahnede olacağımı düşünmezdim. Bok fırtınası, bu bariz bir şeydi.” Tüm dünyası aniden alevler içindeyken izlemek zorundaydı. “Gerçekten bana geldi” dedi.

“Yaralandım, kızdım ve ayrıca üzüldüm”

Özellikle bir durum onu etkiledi. Bu, kardeşi Berlin’de ehliyetini almak istediğinde “bok fırtınasının doruk noktasında” oldu. Mockridge, “Sürücü eğitmeni, ‘Ailesi böyle bir kadın imajını bünyesinde barındıran bir kişiye araba sürmeyi öğretemem’ diyerek onu soyadı nedeniyle sürücü kursundan attı” dedi.

“Bunu duydum ve incindim, kızdım ve ayrıca üzüldüm.” Ve performansının sonunda, mizahının onu alıp götürmesine izin vermek istemediğini bir kez daha gösterdi. Son bir şakayla veda etti: “Ama böyle bir anda kabul etmeniz gereken bir şey var, kadınların araba öğretmesine izin verilen bir ülkede yaşıyorsunuz.”