Şiddet iddialarının ardından Pietro Lombardi ilk açıklamasını yaptı

semaver

New member

Pietro Lombardi hakkındaki soruşturmalar sürüyor. Şarkıcı şimdi kız arkadaşı Laura Maria Rypa'dan kamuoyu önünde özür diledi.

Şimdi Lombardi, olayla ilgili ilk kez bir Instagram videosunda detaylı yorum yaptı: Lombardi, polisin gelmesinin doğru olduğunu söyledi. “Polis durumlara aracılık etmek için oradadır.” Daha sonra DSDS jürisi pişman olur. “Gecenin tek utanç verici yanı davranışlarımdı. Ben her şeyim ama bununla gurur duymuyorum. Ayrıca: “Laura'dan eşyalarım için özür diledim.”

Bir şeyi açıkça belirtmesi onun için önemli çünkü bu onu “yemek”: Lombardi, “Karımı hiç dövmedim” dedi. “Polisin böyle bir olaydan sonra bir kez kontrol edilmesi gerektiğini söylemesi rutin bir davranış. Laura bu yüzden hastanedeydi.” Ama hiçbir şey teşhis edilemedi. Ancak şarkıcı her şeyi şekerle kaplamak istemiyor. “Ben gerçek bir pisliktim. Laura'ya sorunlarım üzerinde çalışacağıma ve duygularımı daha iyi yönetmeye çalışacağıma dair söz verdim.”

Ayrıca olayın bir PR gösterisi olduğu yönündeki spekülasyonları da ortadan kaldırmak istedi. “Dünyadaki hiçbir promosyon bu tür suçlamalarla uğraşmaya değmez.” Laura bir “Gold Digga” değil, kendi parasını kazanan bağımsız bir kadındır. Pietro, “Bizim için bu gerçekten gerçek aşktır ve gerçek aşk aynı zamanda aşk için gerçek mücadeleyi de içerir” diyor. “Bir şey benim için hala son derece önemli.” Ardından taraftarlara çağrıda bulunuyor: “Bu ajitasyonu durdurun.” Hakaret ve tehditler ailesi ve çocukları için tehlikelidir.

Rypa, nişanlısının gönderisine yürekten yanıt verdi. Çiftin ilişkisi yeniden sakinleşmiş gibi görünüyor. İki oğluyla birlikte oldukları anları yine sosyal medyada paylaşıyorlar. “Bild”in haberine göre Rypa, nişanlısı aleyhine ifade vermeyi reddetme ve ifade vermeme hakkını kullanmak isteyebilir.

Şarkıcı ve fenomen yakın zamanda ikinci oğullarının doğumunu duyurdu. Lombardi üç erkek çocuk babasıdır. Zaten 2015 yılında eski karısı Sarah Engels'ten oğlu Alessio dünyaya gelmişti.