Southgate İngilizlere “hayatlarının gecesini” yaşatmak istiyor

Beykozlu

New member

Kutlamalar hakkında yayınlanan çeşitli videolarda kasklı polis memurları da tekrar tekrar görüldü. Ancak, olası polis operasyonları hakkında detaylar henüz açıklanmadı. “BZ”ye göre, İngiliz taraftarlar diğer yerlerin yanı sıra kalabalık Alexanderplatz'da görüldü.

Maçın kendisi için, özellikle Breitscheidplatz ve komşu sokaklarda Berlin'in kalbinde daha fazla İngiliz taraftar bekleniyor. Net bir ayrım sağlamak için, İspanyol taraftarlar için özel bir buluşma noktası kuruldu: Ticaret fuarının yakınındaki Hammarskjöldplatz.

12.50: Bundeswehr askeri polisi, İspanya ve İngiltere arasındaki Avrupa Şampiyonası finali öncesinde Berlin polisine destek verdi. Bundeswehr Ortak Destek Servisi'nin X'te duyurduğu gibi, polis köpekli ekiplerle Olimpiyat Stadyumu'nda patlayıcı aradılar ve böylece resmi yardım sağladılar. “Her şey güvenli!”, ifadeleri kullanıldı.

12.30: Diğer birçok İngiliz ünlü gibi, Hollywood yıldızı Kate Beckinsale de saat 21:00'de Avrupa Şampiyonası finalinde İngiliz milli takımını destekliyor (ARD/MagentaTV). BBC için yaptığı bir videoda, oyuncu sadece basit selamlama sözcükleri söylemiyor. İngiliz milli takımı için “Babamız” tarzında dua ediyor: “Berlin'de bulunan Gareth'imiz (Southgate), sizin (Harry) Kane'inize övgüler olsun. Zamanınız geldi. Final kazanılsın – normal sürede, uzatmalarda değil.” Ayrıca taraftarların taktiklere yönelik eleştirileri için de af diliyor.

11.50: İngiltere milli futbol takımı, Avrupa Şampiyonası finali günü kendi ülkelerinden gelen ünlülerden birçok sıcak söz aldı. BBC'nin bir araya getirip X'te paylaştığı iki dakikalık bir videoda, Three Lions ile yakın bir ilişkisi olan pop yıldızı Ed Sheeran, diğerlerinin yanı sıra konuşuyor. “Gerçekten her şeyin doğru zamanda bir araya geldiğini hissediyorum. Pazar gününü sabırsızlıkla bekliyorum. Futbol eve geliyor. Hepinize bol şans, çocuklar,” dedi Sheeran.