Spanner, Baby-Cam aracılığıyla eski “Bayan Thüringen” i gözlemledi

semaver

New member

Bebeğini güvence altına almak istedi ama kendinden emin olamadı. Eski “Bayan Thüringen” Victoria Mihajlenko bir İngiliz anahtarı olduğunu öğrendi.

Kendi eviniz güvenlik demektir. Ancak bu şimdi model Victoria Mihajlenko’dan alınmıştır. “Bayan Thüringen 2017” çocuk odasında bir kabus görmek zorunda kaldı: Bir yabancı bebek kamerasına erişti ve güzellik kraliçesi ile bir yaşındaki kızı Melissa’yı gizlice gözlemledi.

Victoria, “Bild” gazetesine verdiği röportajda “Çalışma odamda oturuyordum, Melissa şekerleme yapıyordu” diyor. “Birden ağladığını duydum ama kamera her zamanki gibi telefonuma mesaj göndermiyordu. Ben de kamerayla telefonu birbirine bağlayan uygulamayı açtım. İspanyolca ‘Seni seviyorum’ diyen bir erkek sesi duydum. Sonrası iğrençti. İnilti.”

“Kamera önünde çıplak gezdim”

25 yaşındaki oyuncuya, sosyal medya hesabı üzerinden online tanıtım yapması için ücretsiz olarak fotoğraf makinesi gönderildi. Victoria şimdi ne kadar süredir gözlendiğini ve failin ne gördüğünü merak ediyor. Model, “Kamera önünde bebeğimi emzirdim, sardım, çıplak yürüdüm” diyor.

Ayrıca Instagram’da bir gönderi yayınladı ve bebek kamerasının fotoğraflarını çekti. Gönderide, “Videoyu gördüğümde hala midem ağrıyor… Bunu kimsenin başına gelmesini istemezdim” yazıyor.

Eski “Bayan Thüringen” şimdi özel hayatına izinsiz girdiği için Jena polisine şikayette bulundu. Gazetenin bildirdiği gibi, fail kolay bir zaman geçirebilirdi. Kameraya erişmek için tek yapması gereken WiFi şifresini kırmaktı.

Model, Instagram kanalında 30 bini aşkın takipçisine önemli bir çağrıda bulunuyor: “Hassas ve vahim bir konu. Umarım bu şekilde birçok anne babaya ulaşabilir ve böyle bir şeyin olabileceğini anlatabilirim.”