Stefan Effenberg, orman kampına katılımına böyle tepki verdi

semaver

New member

Claudia Effenberg, ormanda kesinlikle bazı baharatlı ünlü hikayeleri anlatabilirdi. İlk olarak, gösteriye katılmasına kocasının nasıl tepki verdiğini açıklıyor.

“I’m a Star – Get Me Out of Here” da tiksinti testlerinin yanı sıra kendi hayatınızdan bir iki hikaye anlatmanız da aslında görgü kurallarından biri. Varsayım, Claudia Effenberg’in de birçok ilginç anısı olduğu yönünde. Örneğin futbol efsanesi Stefan Effenberg’in karısı, eski profesyonel futbolcu Thomas Strunz’dan ayrılmaktan bahsedebilir.

Tasarımcının “Bild” gazetesine verdiği röportajda açıkladığı gibi, en azından şu anki kocası endişeli değil. Effenberg, “Kocam Stefan her şeyin harika olduğunu düşündü” dedi. “Kural yoktu. Sadece ‘Kendini aşacaksın!’ dedi. Gülmek zorunda kaldım ve tabii ki benimle Avustralya’ya gelseydi mutlu olurdum ama Almanya’da mesleki yükümlülükleri var.”

“‘Schniedelwutz yemeyin!”

Ancak Effenberg hanesindeki her aile üyesi, 57 yaşındaki çocuğun Trash-Olymp’e katılımı konusunda o kadar rahat değildi. Hala Strunz ile ilişkisi olan iki çocuğu farklı görüşlere sahipti. Oğlu, onun ormandaki rolünü “mega” olarak bulur. Ancak oğlunun bir şartı vardı: “‘Schniedelwutz yemeyin!’ 22 yaşında bunu iğrenç bulurdu. O zaman ona söz verdim.” Kızı ise oldukça temkinli tepki gösterdi.

Effenberg’in Avustralya’ya gidişi, eski futbolcuya eşine hasret bile çektirdi. Claudia Effenberg: “Genellikle dışarıdayken bana yalnızca kısa sesli mesajlar gönderir. Avustralya’da bulunduğumdan beri beni her gün görüntülü arıyor. […] Bu çok tatlı ve tabii ki bunca yıldan sonra hala birbirimizi çok sevdiğimiz için mutluyum.”