Tatort dedektifi Almila Bagriacık nişanlandı

semaver

New member

Almila Bagriacik, Şubat ayı ortasında yeni erkek arkadaşıyla ilk kez kırmızı halıda boy gösterdi. Çift artık bir sonraki adımı atmak istiyor.

“En İyi Tanıklar” setinde kıvılcım oluştu. Finn Christoph Stroeks’in yönettiği filmde Almila Bagriacik kamera karşısına geçti. “Tatort” dedektifi yılın başında “Gala” ile yaptığı röportajda “Hikâyeye ve en önemlisi ona aşık oldum” dedi. “İki benzer ruhun bir araya geldiğini hemen fark ettik.”

“Nişanlım Almila Bagriacık”

Oyuncu, özel hayatını mümkün olduğunca kamuoyunun gözünden uzak tutuyor. Ancak arkadaşı öyle değil. Finn Christoph Stroeks, “Best Man” filminin galasında sohbet etti ve sahnede çiftin nişanlandığını açıkladı.

Bild am Sonntag’ın haberine göre, yeni filmin gösteriminden kısa bir süre önce 38 yaşındaki oyuncu, “Bu filme başladığımızda galada aşağıdaki oyuncuyu nişanlım olarak açıklayacağımı bilmiyordum” dedi. . “Filme çok fazla sevgi kattık ve ondan çok fazla sevgi aldık.”

Daha sonra başrol oyuncusunu duyurdu: “Bir araya geldiğimiz için gerçekten çok mutluyum. Sizi sahneye davet etmek istiyorum: nişanlım Almila Bagriacik.” Komedi filminin çekimleri Nisan 2022’de başladı. Bir buçuk yıl sonra yönetmen ve oyuncu sadece ebeveyn değil aynı zamanda nişanlandılar.

Almila Bagriacık, 2018 yılından bu yana Kiel “Tatort” için kamera karşısına geçiyor ve Axel Milberg ile birlikte suç dizisinde Müfettiş Mila Şahin rolünü üstleniyor. En son vaka mayıs ayında meydana geldi ve neredeyse dokuz milyon insanı ekranlarına çekti.