Thomas Gottschalk kız arkadaşı Karina ile nişanlandı

semaver

New member

Beş yıldır birlikteler. Şimdi Thomas Gottschalk ve Karina Mroß bir sonraki adımı atıyorlar. Evlenmek istiyorlar.

2019'da Thomas Gottschalk ve Karina Mroß aşklarını kamuoyuna duyurdu. Şimdi sanatçı onunla evlenmek istedi. Sunucu “Bild” gazetesine şunları söyledi. “Kazara ağzımdan kaçırmadan veya yanlış kişiler kendilerini önemli kılmadan önce, kendim duyuracağım: Evet, nişanlıyım!” dedi gazeteye.

Nişan “güneşe rahatlatıcı kısa bir yolculuk sırasında” gerçekleşti. Gazetenin elde ettiği bir fotoğrafta çift romantik tatillerinde görünüyor. Ayrıca Thomas Gottschalk'ın yüzüğü Karina'nın yüzüğüne taktığı görülüyor.

74 yaşındaki adam, nişan yüzüğü eksik olduğu için evlenme teklif ederken doğaçlama yapmak zorunda kaldı. “Otel kasasında unutmuştum!” gazeteye söyledi. “Şeker ambalajlarından hemen bir yüzük yaptım ve onu Karina'nın parmağına taktım. Eşim olmak isteyip istemediğini sorduğumda hâlâ 'evet' dedi.”

Thomas Gottschalk ve Karina Mroß da Instagram'da birlikte poz vermeyi seviyor. 100.000'den fazla kişi eski “Wetten, dass..?” orada ağırlayın. Ancak sunucu, sosyal medya platformunda yaklaşan düğünü hakkında henüz yorum yapmadı.