Tokio Hotel’in yıldızı bir sonraki “Bekar” olmayı planlıyor.

semaver

New member

Bill Kaulitz en çok Tokio Hotel’in solisti olarak bilinir. Ancak şarkıcı görünüşe göre çöp TV’yi de seviyor; daha doğrusu “The Bachelorette”.

Tokio Hotel grubunun dünya çapındaki atılımını kutlamasının üzerinden neredeyse 20 yıl geçti. O zamandan beri ikiz kardeşler Tom ve Bill Kaulitz, Georg Listing ve Gustav Schäfer müzik endüstrisinin ayrılmaz bir parçası oldular. Baş şarkıcı Bill, gelecekte çöp TV’nin tadına varmayı da hayal edebiliyordu. Ve bunun için zaten somut bir planı var.

Bill Kaulitz, kardeşi Tom’la birlikte yürüttüğü “Kaulitz Hills – Hollywood’dan Hardal” adlı podcast’te planlarından bahsediyor: Yeni Bachelorette olmak istiyor. Bunun için zaten somut bir konsept geliştirdi: “Oğlanların içinde oturduğu arabaya sırtım dönük olarak orada duruyorum, sonra arkamı dönüyorum ve sonra ‘Ah, bu Bill Kaulitz’ diyorlar ve sonra karar verebilirler.” ister orada kalsınlar ister gitsinler” diye açıklıyor 34 yaşındaki oyuncu.

Gerçek Bachelorette de devreye giriyor

Hatta bazı erkeklerin buna bir şans verip onunla çıkacaklarına inanıyor. Bunu, yeterince adayın “cinsel açıdan açık” olduğu varsayımıyla gerekçelendiriyor. Ancak Bill, gösteri için kendisiyle birlikte bir değişiklik planlamamış olsaydı Bill olmazdı. “Sonra devam ediyor. Artık gerçek bekarlığa veda partisi geliyor ve artık yeni bir karar verebilirler” diye düşünüyor.

Bill Kaulitz’in giriş bölümünde, izleyici için kesinlikle çok heyecan verici bir an var: “İlk insanlar bana sırılsıklam aşık olur, belki de aşık olmazlar.” Her durumda, kimin kendisi hakkında ciddi olduğunu, kimin olmadığını öğrenebilir. Gerçek Bachelorette’le çıktıktan sonra erkekler onunla Bill Kaulitz arasında seçim yapmak zorunda kalacaktı.

Kesinlikle ilginç bir fikir. Ancak Bill Kaulitz’in televizyonda gül dağıtmayı deneyeceği zaman gelene kadar hayranları ona televizyondaki “The Voice of Gremany” programında hayran kalacak. Kardeşi Tom, Giovanni Zarrella, Shirin David ve Ronan Keating ile birlikte jüride yer alıyor.