TV şefi üçüncü kez Las Vegas'ta evlendi

semaver

New member

İlk düğünlerinden 24 yıl sonra Jamie Oliver ve eşi Jools, yeniden evlenme adımını attı. Çift bu kez Las Vegas'ta evlendi.

24 Haziran 2000'de Jamie Oliver, ortağı Juliette “Jools” Norton ile evlendi. Çift, 24 yıl sonra yeminlerini yeniledi. İkili, Las Vegas'taki Graceland Düğün Şapeli'nde Elvis Presley taklitçisi tarafından şık bir şekilde yeniden evlendi. Ünlü şef, törene ait fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı. “24. evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, Jools. 24 yıl! Seni seviyorum – Las Vegas, bebeğim!” paylaşımına yorum yaptı.

Fotoğraflarda kendisinin gri takım elbise ve pilot güneş gözlüğü taktığı, eşinin ise kot pantolon, kovboy çizmesi, dantel bluz ve duvak giydiği görülüyor. Elvis'in dublörüyle gülme pozu veriyorlar. 49 yaşındaki adam, efsanevi Rock'n'Roll Kralı'nın da hediye ettiği ilk düğünlerinin fotoğraflarını ekledi. Yazının sağına tıklarsanız fotoğrafları görebilirsiniz.

Özellikle Jools Oliver'ın Elvis Presley'e karşı zaafı var gibi görünüyor. Kendi Instagram hesabında partiden fotoğrafların yer aldığı bir video paylaştı. “Elvis'e olan aşkımı tolere ettiğin için teşekkür ederim. Bu evlilikte üç kişi olduğunu biliyorum. Ama sen beni eşi benzeri olmayan bir şekilde mahvediyorsun!” yazdı. Kocası şimdiden “25. yaşımız için ne planladığımı görmekten” heyecan duyabilir.

Çiftin üçüncü evliliği. Ayrıca bir yıl önce, Maldivler'deki plajda, çocukları Poppy, Daisy, Petal, Buddy ve River'ın huzurunda, düğün günlerinde yeminlerini yenilemişlerdi.

Jamie Oliver daha sonra “Graham Norton Show”da şöyle açıkladı: “Bu eşimin fikriydi ve ben de buna uyacağımı düşündüm. Yemini ikinci kez söylemek daha anlamlıdır; bunu sadece söylemek yerine hak etmiş olursunuz.” Tören çok romantikti ve o “herkesten daha çok keyif aldı.”