Yanındaki kadın kim?

semaver

New memberTil Schweiger'in hayranları, oyuncunun son sosyal medya fotoğrafından rahatsız oldu. Şimdi fotoğrafta görülen kadın konuştu.


Son zamanlarda Til Schweiger sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kaldı ve sepsis ve kalp sorunları nedeniyle birkaç kez hastaneye kaldırıldı. Film yıldızı halk içinde sessiz kaldı ve hayranlarıyla sosyal medya kanallarında neredeyse hiç iletişime geçmedi.


Pazartesi günü Til Schweiger profilinde ilk kez kendi fotoğrafını paylaştı. Paylaşım takipçileri arasında karışıklığa neden oldu. Çok kısa bir süre içinde görünüşü hakkında yorumlar birikmeye başladı. “Sana ne oldu? Tamamen farklı görünüyorsun,” diye yorum yaptı bir kullanıcı. Bazı kullanıcılar fotoğrafın yapay zeka kullanılarak çekildiğinden şüphelendi. Şimdi 60 yaşındaki kadının yanındaki fotoğrafta görülen kadın konuştu.


“Bild”in haberine göre, Til Schweiger fotoğrafta dermatoloğuyla birlikte poz veriyor. Dr. Miriam Rehbein estetik tıp uzmanı ve oyuncuyu yıllardır tanıyor. Schweiger'e düzenli olarak güzellik bakımı yaptırdığını söylüyor – çünkü onun benimsediği memleketi Mallorca yavaş yavaş izlerini bırakıyor: “Bunu yüzünde açıkça görebiliyorsunuz, bu yüzden yüzünün tekrar daha taze görünmesi için birkaç şey yaptık.”


Dr. Miriam Rehbein da sağlık durumu hakkında bilgilendirildi: “Gerçekten harika bir durumda, çok motive ve harika yeni projeler üstleniyor. Onu bu kadar sağlıklı görmek beni çok mutlu ediyor. İyileşme yolunda,” diye bildiriyor.


Til Schweiger, Dr. Miriam Rehbein'ın tedavi ettiği tek ünlü değil. Müşterilerinden biri Elton John'un arkadaşı ve ona çok sayıda Hollywood bağlantısı vermiş: “Bundan sonra, Oscar'larda ünlüler salonunda yüz bakımı yaptırmak isteyip istemediğim soruldu ve tabii ki hemen evet dedim,” 40 yaşındaki kadın bir süre önce Münih tabloid gazetesi “tz”e açıkladı. Ancak Rehbein, ünlü hastalarının isimleri konusunda sessizliğini koruyor.


Til Schweiger'in yeni fotoğrafının düzenlenip düzenlenmediği ve ne ölçüde düzenlendiği henüz belirsiz. Oyuncu henüz bu konuda yorum yapmadı. Dr. Miriam Rehbein'e yapılan bir t-online sorusu da cevapsız kaldı.