Yıldızlar gösterilerine isyan ediyor

semaver

New member

Gösterileriyle milyonlarca izleyiciye ilham veriyorlar. Ancak artık Florian Silbereisen ve Giovanni Zarrella'nın programlarına kendi çevrelerinden de eleştiriler geliyor.

Popüler programlar neredeyse her ay milyonlarca insanı ekranlarına çekiyor. Özellikle popüler olanlar: Florian Silbereisen ve Giovanni Zarrella'nın programları. Bir sonraki gösteri dokuz gün sonra olacak. 16 Mart'ta “The Big Hit Surprise” ARD'de saat 20:15'te gösterilecek

Kayıt Şubat ayının sonunda gerçekleşti. Howard Carpendale, Maite Kelly ve Andy Borg gibi yıldızlar sahnedeydi. Ben Zucker, Thomas Anders, Ross Antony ve Semino Rossi de yer aldı. Pek çok hayran için olağan şüpheliler. Örneğin Ross Antony halihazırda 40 Silbereisen gösterisinde yer aldı, Semino Rossi ise 30'dan fazla kez sahneye çıktı.

Konuk listesinin her zaman benzer olması zaten hayranların eleştirilerine neden oldu. Ancak artık kendi saflarımızdan da olumsuz sesler duyulabiliyor. Kuzey Almanya'nın hit ikilisi Klaus ve Klaus'un kurucu üyelerinden Klaus Baumgart, Florian Silbereisen ve Giovanni Zarrella'nın hit programlarını eleştirdi.

69 yaşındaki oyuncu, “web.de” ile yaptığı röportajda “büyük televizyon programlarında hep aynı kişilerin çıkması” gelişmesini “daha az komik” bulduğunu söyledi. “Açtığımda bazen mevcut programın mı yoksa önceki yılın programının mı yayınlandığından emin olamıyorum. Eskiden 'ZDF Hit Parade'i daha çok severdim.”

“Bu işte kalın bir cilde ihtiyacınız var”

Maxi Arland da programın konuk listesinden dolayı hayal kırıklığına uğradı. Kendisi yıllardır davet edilmedi. 42 yaşındaki oyuncu son olarak 2017 yılında iki gösteriden birinde yer aldı. O dönemde Silbereisen'in “100.000 Işıklı Advent Festivali” gösterisinde yer aldı. Müzisyen “Giovanni Zarrella Show”da bile görülmedi.

Maxi Arland, “Von Frau zu Frau” dergisine verdiği röportajda, “Yeni şarkılarınız olduğunda, doğal olarak kendinizi her türlü gösteriye sunuyorsunuz ve sonra kendinize neden davet edilmediğinizi soruyorsunuz. Bu gerçekten utanç verici” dedi. “Pop hayranlarının bu şarkılarımla çok eğleneceğine eminim.”

Pop yıldızı, “Bu işte kalın bir cilde ve dirseklere ihtiyacınız var” diye devam etti. “Eğer buna sahip değilseniz, o zaman yanlış yerdesiniz. Dirseklerle kavga edecek biri değilim ama kalın bir cildim var. Artık her şeyi kişisel olarak almıyorum, hatta kişisel olarak da olsa. son.”