Yunanistan'dan TiKTok fenomeni vadiye düşüp öldü

semaver

New member

TikTok yıldızı Giorgi Janelidze, arkadaşlarıyla birlikte grubun keşfe çıktığı İtalya'da tatil yapıyordu. Trajik bir kaza meydana geldi.

Tzane olarak da bilinen Giorgi Janelidze, son yıllarda sosyal medyada adından söz ettirmeyi başardı. Ağırlıklı olarak fitnessla ilgili içeriklerini yalnızca Instagram'da 105.000 kişi takip ediyor. Artık trajik ölüm haberi birdenbire öğrenildi: Giorgi Janelidze henüz 23 yaşında öldü.

Yunan fenomen, arkadaşlarıyla birlikte İtalya'nın Calabria şehrine gitti. Grup orada, 1970 yılındaki selden sonra boş kalan eski bir dağ köyünü ziyaret etti. Giorgi Janelidze, sosyal medya profilleri için video çekmek üzere korkulukları olmayan bir balkona tırmandığında kayarak bir vadiye düştü. Diğerlerinin yanı sıra İngiliz Daily Mail. Herhangi bir yardım çok geç geldi; kurtarma ekipleri daha sonra yalnızca cesedi alabildiler.

“Keşke yalan olsaydı”

Ölenlerin yakınları için büyük kayıp. Bir arkadaşı Instagram'da şöyle yazdı: “İnsanları güldürdü ve yüzünde her zaman bir gülümseme vardı. Keşke her şey bir yalan olsaydı ve zamanı geri alıp her şeyin eskisi gibi olmasını dilerdim.” Giorgi Janelidze eşsiz bir insandı.

Çok sayıda hayran da dehşete kapıldı ve 23 yaşındaki oyuncuya veda etti. “Ne kadar trajik. Bir kullanıcı, ailesine ve dostlarına bu zor dönemde bol güç diliyorum” diye yazdı. Bir başkası ise “Hiçbir zaman unutulmayacaksın, kalbimizde yaşayacaksın. Nur içinde yat” yorumunu yaptı. “Çok gençtin. Hepimiz seni çok özleyeceğiz, özellikle de neşeli ve ilham verici doğanı,” diye bir kullanıcıdan gelen başka bir yorum okunuyor.