10 bin Euro’ya kadar kesinti

Abel

New member
Giorgetti, çocuklu aileler için vergilerin düşürülmesini önerdi: 10.000 Euro’ya varan bir kesinti elde edilebilir

İle ilgili Yakup Romeo Yayınlanan 20 Nisan 2023

Oranı doğum oranı İtalya’da tarihi düşük seviyelere ulaştı ve hükümet bu eğilimi tersine çevirmek için bazı stratejiler uygulamayı planlıyor. Ekonomi Bakanı Giancarlo Giorgetti teklif etmek istiyorum çocuklu ailelere vergi indirimi.

Giorgetti, çocuğu olanlar için vergi indirimi öneriyor: doğumlardaki düşüşün üstesinden gelmek istiyorlar

nasıl teşvik edilir doğum oranı İtalya’da? Bir çözüm olabilir ev vergilerini azaltmak. Niyetlerin tahmin edilmesi Giorgetti tarafından dün gönderildi’Kağıt‘, bugün Lig’in müsteşarı iken Massimo Bitonci ‘Il Corriere’ sayfalarında daha fazla ayrıntıya girdi: “Bakan Giorgetti’nin operasyonu doğru bu da azalan doğum sorununun nasıl çözülebileceğinin yolunu gösteriyor. Bu yol açar anında sonuç.

Aileler için kesinti ne kadar olur?

Bitonci bu çözümün diğerlerinden daha etkili olabileceğini açıkladı: “Örneğin, önlemler anaokullarının oluşturulması her zaman istenen sonucu garanti etmez. Bir vergi kaldıracı aracılığıyla müdahale ederek hemen yardım edebilir ve doğum oranındaki düşüşü önleyebiliriz Planlara göre bu çözüm, ailelere ekonomik açıdan somut yardım sağlayabilir: “Çözüm bir tane içerebilir her çocuk için kesintiO şu anda veriliyor eşit bir kesinti şeklinde 950 Euro’da 21 yaşına kadar çocuk başına. Hedef yılda 10.000 Euro’ya çıkarmak. Ayrıca 5 bin euro iyi bir teklif olabilir: üç çocuk olması durumunda 15 bin avro kesinti anlamına gelir. şunu ekle tek kontrol hala onaylanmalıdır