Anna Ermakova, Cannes’da sıradışı bir kıyafet giyiyor

semaver

New member
Kendine saygısı olanlar Cannes’da dolaşıyor. Anna Ermakova da bu trendi takip etti ve her şeye sahip fütüristik bir görünümle ortaya çıktı.


Şimdi 23 yaşındaki, kendine yeniden biraz zaman ayırıyor. İlk başta annesi Angela Ermakova ile birlikte onlardan keyif aldı. İkisi birlikte güneşte uzandı ve denizde yıkandı. Model bunu Instagram hikayesinde söyledi. Anna Ermakova, Philipp Plein tarafından bir etkinliğe konuk olarak davet edildiğini de açıkladı.


Başka bir gezegenden gelmiş gibi bir kıyafet

Anna Ermakova: Model, Cannes'da Philip Plein tarafından düzenlenen bir defileye katıldı.
Anna Ermakova: Model, Cannes'da Philip Plein tarafından düzenlenen bir defileye katıldı.

Anna Ermakova: Model, Cannes’da Philip Plein tarafından düzenlenen bir defileye katıldı. (Kaynak: İnstagram/annaermakova1)

Moda tasarımcısı, en son kreasyonlarını Cannes’daki bir defilede sundu. Anna Ermakova da Plein bir elbise giymişti. Elbise başka bir gezegenden gelmiş gibi görünüyordu. Bölünme çok sayıda yapay elmasla kaplandı, XXL yaka göbeğe kadar uzanıyordu. Özel bir göz alıcı: seksenleri anımsatan geniş ve sert omuz vatkaları.


Becker’in kızı, olağandışı görünümde rahat görünüyordu. Özellikle yüksek bacak yarığı nedeniyle dikkat çeken elbisenin içinde birçok video ve fotoğraf yayınladı. Anna Ermakova, görünümünü gümüş ışıltılı bir el çantası ve aynı renk yüksek topuklu ayakkabılarla tamamladı. Üstte ayrıca parlak taşlarla kaplı uzun eldivenler de vardı.


Anne Angela Ermakova da oradaydı


Angela Ermakova olaya biraz daha az tuhaf geldi. 55 yaşındaki kızına etkinliğe eşlik etmesi için kısa, püsküllü siyah bir elbise tercih etti. Ayrıca uyumlu küçük bir el çantasına ve ekstra yüksek topuklu ayakkabılara güveniyordu.


Boris Becker’in eski sevgilisi, Instagram’da anne-kızın fotoğrafını paylaşarak, “Hayatımın aşkı” yazdı.